Víťazstvu Djokoviča sa prizerali Meryl Streep, Christie Brinkley, Gerard Butler a ďalší

10.09.2018 15:33

Hviezdy filmového plátna či krásky z predvádzacích mól sú pre mnohých idolmi. Ale aj oni sa občas radi postavia na druhú stranu a pozrú sa ako diváci či fanúšikovia na iných ľudí. Napríklad úspešných športovcov.

To sa stalo počas tenisového finále medzi Srbom Novakom Djokovičom a Argentínčanom Juanom Martinom del Potrom na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku. Súperenie na kurte si nenechali ujsť hviezdy ako Meryl Streep, Gerard Butler či Christie Brinkley.

Herečka Meryl Streep sleduje finále mužskej...
Herečka Meryl Streep sleduje finále mužskej dvojhry medzi Srbom Novakom Djokovičom a Argentínčanom Juanom Martinom del Potrom na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku. Autor: TASR/AP, /Julio Cortez

Oscarová herečka Meryl Streep ako diváčka povzbudzovala s okuliarmi na očiach a jemným úsmevom na perách. Veľké emócie v sebe nechala skryté, v hľadisku sa predviedla ako decentná fanúšička.

Zľava: Christie Brinkley, jej syn Jack a...
Zľava: Christie Brinkley, jej syn Jack a modelka Nina Agdal sledujú v hľadisku mužské finále US Open. Autor: SITA/AP, Greg Allen

Slávna modelka Christie Brinkley prišla na turnaj v spoločnosti syna Jacka a jeho krásnej priateľky, modelky Niny Agdal. Blond Brinkley sa nijako neostýchala pri povzbudzovaní svojho favorita na kurte aj zakričať.

Modelky Sara Sampaio (vľavo) a  Shanina Shaik...
Modelky Sara Sampaio (vľavo) a Shanina Shaik sledujú v hľadisku mužské finále US Open. Autor: Reuters, Greg Allen

Kto mal v hľadisku šťastie, ten sedel v blízkosti krásky z Victoria's Se­cret, slávnej modelky Sary Sampaio. Tesne vedľa nej povzbudzoavla iná hviezdna modelka, Shanina Shaik.

Herec Gerard Butler sleduje finále mužskej...
Herec Gerard Butler sleduje finále mužskej dvojhry medzi Srbom Novakom Djokovičom a Argentínčanom Juanom Martinom del Potrom na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku. Autor: TASR/AP, Adam Hunger

Ani slávni muži si nenechali ujsť mužské finále. Povzbudzoval herec Gerard Butler či moderátor a producent Ryan Seacrest po boku svojej priateľky.

Šéfredaktorka magazínu Vogue Anna
		Wintour...
Modelka
		Christie Brinkley a jej syn
		Jack...
+4Americký moderátor a
		producent Ryan Seacrest
		a...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#US Open #Meryl Streep #Christie Brinkley #Novak Djokovič
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok spánku a odpočinku, potrebujete ho.
Nie je nič čo by ste nedokázali ak sa preto...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...