Chcela som zomrieť, opísala časy závislosti od drog Kerry Katona

12.09.2018 08:40

Britská speváčka Kerry Katona túžila zomrieť počas obdobia, keď užívala drogy. Niekdajšia členka skupiny Atomic Kitten to prezradila v rozhovore pre noviny The Sun.

Speváčka Kerry Katona.
Speváčka Kerry Katona. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

„Keď som bola vydatá za môjho druhého manžela Marka, mala som samovražedné sklony. Cítila som sa veľmi izolovaná. Nechcela som tu už byť. Brala som s Markom veľa kokaínu a dúfala som, že ma zastaví a povie niečo ako, že ma má rád a nechce, aby som to robila, ale to on nikdy nespravil,“ priznala sa novinám Katona.

„Brala som toľko, že som dúfala, že sa už nezobudím. No vždy som sa prebudila. Mala som pri sebe strážneho anjela. Vďaka Bohu,“ povedala.

Interpretka sa v roku 2011 s Markom Croftom rozviedla a zmenila svoj život. Pomohol jej takzvaný bootcamp, teda tréningový program, ktorý trval dva týždne.

„Kokaínu som sa už nikdy nedotkla. Cítila som sa ako po prebudení z kómy. Dokázala som jasne vidieť veci okolo mňa. No aj dnes mávam samovražedné myšlienky a mávam pocit, že už to nedokážem. No nemôžem sa báť o tom rozprávať. Je tu toľko vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Smerovala som k samovražde, stratila som všetko, peniaze aj rodinu, no stále bojujem. Nikdy to nevzdávajte,“ vyjadrila sa 38-ročná rodáčka z Warringtonu v Cheshire.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #smrť #drogy #Kerry Katona

+ Bolesť chrbta vyriešte ľahkými cvikmi v pohodlí domova.
Vyplatí sa vám tímová hra, nehrajte len sami za...

+ Ak vás bolí často hlava, riešte to inak ako tabletkou proti bolesti.
Brány v práci máte dokorán otvorené,...