Aj idolu žien, Jankovi Ledeckému, pribúdajú roky! Ale šediny ho o šarm nepripravia

14.09.2018 08:40

Muzikál z dielne Janka Ledeckého Galileo sa po pätnástich rokoch vráti k divákom.

Pre Ledeckého, ktorý je jeho autorom a zároveň aj hlavným predstaviteľom, ide o srdcovú záležitosť, ako sa vyjadril v niekoľkých rozhovoroch. A do muzikálu sa vracia nielen on, ale aj ďalší jeho kolegovia, ktorí si svoje úlohy prvý raz zahrali práve pred pätnástimi rokmi – Ivana Chýlková či Josef Vojtek. Všetci sa predviedli na tlačovej konferencii v Divadle Hybernia, kde sa bude Galileo hrať.

Janek Ledecký na tlačovej konferencii k...
Janek Ledecký na tlačovej konferencii k muzikálu Galileo. Autor: Profimedia

Ledecký vždy patril k umelcom, ktorý sa tešil najmä obrovskému záujmu ženských fanúšičiek. Niet sa čo čudovať, jeho šarm, ktorý ešte dopĺňal jemný úsmev, bol nepopierateľný. A inak tomu nie je ani teraz, hoci o 4 roky oslávi Ledecký okrúhlu šesťdesiatku. Napriek pribúdajúcim šedinám si fanúšičky, predovšetkým tie ženské, dokáže na svoju stranu získať stále.

Hoci na pódiách sa rozdáva pre davy, v súkromí zostáva roky verný svojej manželke, Zuzane Ledeckej. S ňou spevák vychoval dve deti – Jonáša a Ester, úspešnú olympijskú víťazku.

Manželia roky žijú v usporiadanom vzťahu, škandály nikdy neboli spevákovou doménou. A hoci jeho manželka sa objektívom vyhýba, na verejnosti sa veľmi sporadicky sem-tam objaví, manžela zväčša podporí na jeho premiérach. Galileo sa k divákom vráti začiatkom roku 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Galileo #Janek Ledecký
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Presladené nápoje vám zaručia vyššiu váhu a pokazené zuby.
Plány sa začnú plniť a konečne zozbierate aj...

+ Aktívnych športovcov čakajú zmeny, posunú sa vpred kozmickou rýchlosťou.
Budete môcť presadiť...