Lily Allen o boji s drogami v knihe: Neuveríte, pomohol jej tento slávny pár!

17.09.2018 00:00

Speváčka Lily Allen prichádza na pulty kníhkupectiev s vlastnými memoármi. Budú vraj skutočne otvorené. Priznáva v nich svoj dlhoročný boj s drogami a alkoholom.

Speváčka Lily Allen na prehliadke Chanel Haute...
Speváčka Lily Allen na prehliadke Chanel Haute Couture v Paríži. Autor: SITA/AP, Michel Euler

Britská hviezdička v novinke pod názvom My Thoughts Exactly prezradila napríklad aj to, že za jej „prebudenie sa“ môže herečka Gwyneth Paltrow a jej odlúčený manžel Chris Martin. Dvojica sa vraj postarala o to, že vyhľadala pomoc v závislosti od alkoholu a drog.

Stalo sa to údajne v roku 2014 na halloweenskej párty Kate Hudsonovej, kde Lily Allen upadla do bezvedomia. Bol to práve spevák Chris Martin, kto Allenovú priniesol domov a nechal jej na stole odkaz, aby sa mu ozvala, keď sa dá dokopy.

„On a Gwyneth sa práve rozišli, ale boli spolu v Los Angeles a pracovali na tom ich uvedomelom oddelení sa, ako to nazývali v médiách. Požiadali ma, aby som prišla na nedeľňajší obed,“ opísala zážitok Lily Allen. „Nebolo mi veľmi do reči, ale on a Gwyneth ma spojili s ich manželským poradcom,“ pokračovala v spomienkach A­llen.

„Nešla som tam síce, ale bol to pre mňa budíček. Kopanec, ktorý som potrebovala. Uvedomila som si, že som chorá,“ opísala v knihe speváčka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #kniha #problém #drogy #Gwyneth Paltrow #memoáre #Lily Allen #Chris Martin

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...

+ Svoju negatívnu energiu si nevybíjajte na svojej rodine, navštívte odborníka.
Netrápte sa s peniazmi, máte...