Ostré útoky na matku vojvodkyne Kate! Týmto činom vraj dosiahla dno

02.10.2018 11:10
Carole Middleton a jej syn James
Carole Middleton a jej syn James. Autor: ,

Carole Middleton, matka manželky britského princa Williama, vyvolala u časti Britov pobúrenie za to, že v internetovom obchode svojej spoločnosti Party Pieces ponúkala medzi kostýmami pre Halloween aj kostým zombíckej princeznej.

Kostým „Zombie Sleeping Princess“ sa predával za 10,99 Ł (12,40 eur) a pozostával z diadému a ružovkastých saténových šiat, ktoré majú na sebe „krvavé“ škvrny a na živôtiku ešte aj potlač v podobe odhalených vnútorných orgánov a krvi.

Pre Simone Simmonsovú – blízku priateľku Williamovej matky, princeznej Diany, ktorá 31. augusta 1997 podľahla práve poraneniu hrudnej dutiny a perforácii pľúcnej žily zlomeným rebrom – je tento kostým škandalózny a nevkusný. Podľa nej Carole Middleton ním „dosiahla dno“.

Kostým "Zombie Sleeping...
Kostým "Zombie Sleeping Princess", ktorý sa objavil v internetovom obchode Party Pieces, vyvolal negatívne reakcie. Autor: Party Pieces

V rozhovore pre britský denník The Sun vyjadrila Simmonsová presvedčenie, že „ľudia budú túto stránku (Middletonovej obchodu) bojkotovať“.

Viaceré britské denníky kontaktovali rodičov vojvodkyne z Cambridgea, tí však odmietli záležitosť komentovať. Medzičasom bol zombícky kostým princeznej stiahnutý z predaja.

#Halloween #Carole Middleton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...