Ben Affleck sa z liečebne vrátil ako Rambo! Aha, akým telom sa chváli na ulici

02.10.2018 14:00

Ben Affleck (46) má za sebou neľahký mesiac, ktorý strávil na protialkoholickom liečení v jednom zo súkromných centier v Malibu.

A pomaly sa vracia do normálneho života, fotografi ho zachytili na ulici v Los Angeles, počas toho, ako si vyšiel na stretnutie s kamarátom. V ruke držal pohárik s nápojom a so slamkou.

Bena Afflecka zachytili fotografi na jednej z...
Bena Afflecka zachytili fotografi na jednej z ulíc Los Angeles. Autor: Profimedia

Ako vidieť na zverejnenom zábere, oscarový herec a režisér počas svojho pobytu v zariadení nezaháľal, čo sa jeho tela týka a v žltom tričku predviedol svaly ako jeho filmová postava, Batman. Práve minulý týždeň priniesli americké médiá správu, že Affleck sa obvavil v štúdiách spoločnosti Warner Bros. v Los Angeles a dokonca sa skloňovala možnosť, že sa k úlohe opäť vráti.

Počas víkendu si zašiel spolu so svojou exmanželkou, Jennifer Garnerovou a ich troma spoločnými deťmi – Violet (12), Seraphinou (9) a Samuelom (9) do kostola. Bola to práve Jenneifer Garner, kto ho pred mesiacom odviezol z jeho domu do liečebne, aby absolvoval v poradí už svoje tretie liečenie.

Začiatkom septembra jeho mladší brat, Casey, prezradil, že problém s alhoholom prenasleduje celú rodinu Affleckovcov. Mal s ním problém aj Casey, aj ich otec, ktorý však úspešne abstinuje dlhé desaťročia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svaly #Casey Affleck #Ben Affleck #Batman #alkohol
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak si vaše telo niečo pýta, doprajte mu to, neobmedzujte sa.
Aj keď sa vám nie vždy všetko podarí, snažte...

+ Nezabúdajte na pravidelné jedlo, jedzte viac krát a zdravšie porcie.
Mali by ste na chvíľu zabudnúť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk