Švédska princezná si zvyká na život na Floride! Ako jej to ide?

03.10.2018 10:00
Princezná Madeleine
Princezná Madeleine počas krstu princeznej Adrienne. Autor: ,

Už dva mesiace žije švédska princezná Madeleine (36) po boku manžela a ich troch detí - princeznej Leonore, princeznej Adrienne a princa Nicolasa na Floride.

O svojom novom živote princezná ani kráľovský palác doposiaľ neinformovali, pred časom sa objavili fotografie paparazzov, ktoré zachytili kráľovskú rodinku v Miami na bicykloch v parku.

„Je to veľký krok pre rodinu s troma deťmi. Rodina sa na tento život práve aklimatizuje, učí sa organizovať si bežný deň, napríklad aj škôlky pre deti,“ opísala v oficiálnom vyhlásení Margareta Thorgren z tlačového oddelenia paláca. Manžel princeznej, Chris O'Neill, pracuje v rovnakom odvetví ako doposiaľ. „Už počas jeho pôsobenia v Európe mal pracovné povinnosti aj v USA, takže v tomto zmysle sa nič nezmenilo. Už dlhý čas pracuje po celej Európe aj v USA,“ znelo vo vyhlásení.

Presťahovanie rodiny na Floridu oznámil palác začiatkom augusta. "Rodina sa sťahuje na Floridu, pretože to bude dobré východiskové miesto pre obchodnú spoločnosť Chrisa O’Neilla a deti sú ešte v predškolskom veku,“ informovala vtedy hovorkyňa kráľovského paláca. Zatiaľ, čo manžel princeznej sa venuje svojím obchodom, ona zostáva pracovať pre nadáciu World Childhood Foundation.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Florida #Švédsko #princezná Madeleine
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete sa cítiť vyčerpane, venujte viac času spánku.
Nehazardujte s peniazmi, na ktoré tvrdo pracujete,...

+ Zmeňte jedlá vo vašom jedálničku, bude to zmena nielen pre vás.
Míňate peniaze za hlúposti,...