Simon Cowell šokuje: Kedysi deti nechcel, dnes túži po ďalšom

Anglický hudobný magnát Simon Cowell by chcel mať ďalšie dieťa. Päťdesiatosemročný rodák z Londýna to prezradil v rozhovore pre britský denník Daily Mirror.

08.10.2018 08:30
Simon Cowell na finálovom večere America's Got... Foto: ,
Simon Cowell na prvom finálovom večere America's Got Talent.
debata

„Keď už máte jedno dieťa, nedokážete si predstaviť, že by tu nebolo. Takže ak sa to stane, tak sa to stane,“ uviedol pre noviny Cowell.

„Nikdy by mi nenapadlo, že budem takto premýšľať. Je pre mňa nepredstaviteľné premýšľať nad tým, že by tu nebol. Takže áno, rozmýšľam aj nad ďalším dieťaťom,“ povedal podnikateľ, ktorý má štvorročného syna Erica s partnerkou Lauren Silvermanovou.

Simon Cowell a jeho životná partnerka Lauren... Foto: SITA/AP, Joel Ryan
Simon Cowell a jeho životná partnerka Lauren Silverman Simon Cowell a jeho životná partnerka Lauren Silverman na akcii ITV Gala.

Simon Cowell sa stal verejne známym najmä ako porotca v súťažiach Pop Idol, The X Factor, Britain's Got Talent a American Idol. Okrem toho je aj vlastníkom televíznej spoločnosti Syco TV a hudobného vydavateľstva Syco Music, ktoré stojí napríklad za britsko-írskou formáciou One Direction.

Vytvoril tiež medzinárodnú opernú pop-vokálnu skupinu Il Divo. V rokoch 2004 a 2010 nechýbal v stomiestnom zozname najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time.

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #Simon Cowell #potomok