Seriálový kolega vojvodkyne Meghan je otcom! Na svadbe ešte nič netušili

, 09.10.2018 12:54

Americká herečka Troian Bellisario a jej manžel, kanadský herec Patrick J. Adams, sa stali rodičmi.

Herec Patrick J. Adams a jeho manželka Troian...
Herec Patrick J. Adams a jeho manželka Troian Bellisario na svadbe Meghan Markleovej a princa Harryho v máji 2018. Autor: SITA/AP, Ian West

Dvojica privítala na svete dievčatko. Čerství rodičia sa narodením bábätka pochválili v pondelok na službe Instagram, kde obaja zverejnili snímku, na ktorej držia novorodencovi ruku.

„Svet je o osem libier ťažší (3628 gramov, pozn. SITA). Ďakujeme všetkým, čo ste bojovali za naše súkromie a ochraňovali ho počas tohto úžasného a krásneho obdobia v našom živote. Všetci sú šťastní a zdraví a milujú každý moment. Nemôžem byť viac nadšený z toho, že sme teraz priviedli na svet dievčatko. Vychováme ju, aby bola silná, aby vždy povedala, čo si myslí a čo má na srdci, a aby žila bez strachu,“ napísal 37-ročný herec k príspevku.

„Neviem vyjadriť, aká som šťastná,“ napísala pri fotografii na svojom účte herečka a tiež poďakovala za zachovanie súkromia ich rodiny. Tridsaťdvaročná Bellisario sa za Adamsa vydala v decembri 2016 po troch rokoch randenia. Dvojica sa zasnúbila vo februári 2014.

Adamsa svet pozná ako jedného z hrdinov populárneho seriálu Kraváťáci, ktorý je nielen hereckým kolegom, ale aj priateľom herečky Meghan Markleovej, dnes vojvodkyne zo Sussexu. V máji sa manželia zúčastnili osobne aj na svadbe na zámku Windsor, pričom tehotenstvo Belissariovej v tom čase ešte mnohí nepostrehli.

#Troian Bellisario #tehotenstvo #pôrod #Patrick J. Adams #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hľadajte, to najlepšie pre vás, nepodliehajte hromadnej panike.
Nič nie je stratené, turistika v tomto...

+ Dobre by vám padla menšia dovolenka, avšak musíte ísť dotoho hneď.
Dnes určite nemôžete podľahnúť stresu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk