Rozchod? Pamelu znovu načapali na štadióne a jej mladý milenec...zúril!

10.10.2018 00:00

Hoci sa už s istotou písalo o tom, že herečke a aktivistke Pamele Andersonovej skrachoval ďalší vzťah, zdá sa, že tieto tvrdenia nemôžu byť od pravdy ďalej.

Herečka Pamela Anderson na zápase medzi klubmi...
Herečka Pamela Anderson na zápase medzi klubmi Marseille a Caen v nedeľu 7. októbra 2018. Autor: SITA/AP, Claude Paris

Niekdajšia hviezda seriálu Pobrežná hliadka sa objavila počas víkendu na futbalovom štadióne v Marseille a všetkým dohadom tak spravila koniec. Za marseillský futbalový klub hráva totiž jej partner Adil Rami a blondínka ho opäť prišla podporiť na dôležitý zápas.

Dvojicu pritom videli spolu už minulý týždeň v Paríži, kde sa blondínka zúčastnila napríklad na prehliadke značky Chanel, ale kde tiež väčšiu časť týždňa trávi. Práve to malo byť aj dôvodom roztržiek medzi milencami. Rami totiž hráva a trénuje v Marseille a za svojou partnerkou musí pravidelne cestovať.

Podľa správ Mail Online sa na tlačovej konferencii po zápase poriadne rozzúril, keď dostal od reportéra otázka, či každý deň cestuje z Marseille do Paríža a späť, aby udržal ich vzťah. „Som tu na to, aby som hovoril o zápase, nie o takýchto veciach. Ak chcete predávať bulvárne magazíny, je to váš problém. Ste mi ukradnutý a nebudem sa s vami o tom baviť. Nemusím sa za nič obhajovať. Milujem Marseille a futbal,“ uviedol podľa médií Rami na konferencii po zápase.

Futbalista, ktorý pochádza z marockej rodiny a narodil sa na Korzike, je o devätnásť rokov mladší ako slávna hviezda Baywatch a tiež mnohých pánskych magazínov. Pri pohľade na dvojicu je však nutné podotknúť, že Anderson vyzerá naozaj mladistvo po jeho boku a spoločne pôsobia ako vizuálne veľmi vyrovnaný pár.

Herečka a aktivistka Pamela Anderson prišla na...
Herečka a aktivistka Pamela Anderson prišla na plážovú prehliadku Chanel Jar/Leto 2019. Ale plavčícky úbor nechala doma. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozchod #vzťah #kritika #Pamela Anderson #zápas #Adil Rami
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...