S prípravou megatorty na svadbu princeznej Eugenie sa začalo už v júli

Päťposchodová svadobná torta bude obsahovať okrem iného aj 400 vajec, najmenej 53 balení nesoleného masla, 15 kilogramov organickej múky a 20 kilogramov cukru.

11.10.2018 15:54
Princezná Eugenie a jej partner Jack Brooksbank... Foto: ,
Princezná Eugenie a jej partner Jack Brooksbank na archívnom zábere.
debata

Britská princezná Eugenie a jej snúbenec Jack Brooksbank si v piatok povedia svoje „áno“. Svadba sa bude konať v Kaplnke svätého Juraja, kde sa v máji uskutočnil sobáš Harryho a Meghan, vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu.

Snúbenci pozvali na svoj veľký deň 1 200 zástupcov širokej verejnosti, zástupcov charít, ktoré podporujú, zástupcov windsorskej komunity a deti zo škôl, ktoré navštevovala princezná. Všetci zmienení pozvaní budú mať možnosť vidieť prichádzať hostí a samotný obrad im sprostredkuje živý prenos.

Dvojici príde zaspievať aj Andrea Bocelli. Päťposchodovú svadobnú tortu začala v stredu v Buckinghamskom paláci vyrábať Sophie Cabot, ktorá prezradila, že okrem iného použije 400 vajec, najmenej 53 balení nesoleného masla, 15 kilogramov organickej múky a 20 kilogramov cukru. S výrobou cukrových kvetov a lístia, ako napríklad brečtanu, žaluďov či javorových kvetov, začala už v júli.

Dvojica, ktorá sa zoznámila pred niekoľkými rokmi počas lyžovačky, sa zasnúbila v januári v Nikarague. Eugenie si po svadbe ponechá svoj titul a bude mať možnosť rozhodnúť sa, či si vezme manželovo priezvisko.

Princezná Eugenie je mladšou dcérou princa Andrewa, druhého syna kráľovnej Alžbety II., a jeho bývalej manželky, vojvodkyne z Yorku Sarah Ferguson. Je deviatou v línii následníctva na britský kráľovský trón. Princezná je patrónkou viacerých charitatívnych organizácií, ako napríklad Teenage Cancer Trust, European School of Osteopathy či Elephant Family.

debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #princezná Eugenie

+ Nič nie je jednoduché, avšak je na vás ako sa k tomu postavíte.
Ak niečo nevyhráte nevadí, znamená to, že sa...

+ Namiesto pozerania televízie si radšej zacvičte, budete sa cítiť lepšie.
Prehodnotenie finančných cieľov vám...