Tehotná Dakota Johnson? Žiaden Chris Martin, môžu za to balóny!

Je to len pár dní, čo sa americké médiá začali zaoberať novinárskou kačicou o tehotenstve herečky Dakoty Johnsonovej s priateľom Chrisom Martinom. Situáciu vysvetlila až ona sama.

12.10.2018 08:30
Herečka Dakota Johnson. Foto: SITA/AP, Francois Mori
Herečka Dakota Johnson. Herečka Dakota Johnson.

„Jediná vec, s ktorou som tehotná, je kopa dobrých nápadov a myšlienok. Ale nečakám žiadne deti,“ vyhlásila jasne v talk-šou Ellen DeGeneresovej herečka.

Dcéra Melanie Griffithovej a Dona Johnsona prezradila tiež známej televíznej moderátorke, že celá kauza vznikla celkom komicky. Vo štvrtok 4. októbra oslavovala totiž narodeniny a jej priatelia pre ňu pripravili balóny, ktoré v istom momente vypustili do vzduchu. To však zachytili paparazzovia, ktorí striehli v okolí jej domu.

„Boli modré a ružové a z toho vzniklo odrazu, že som tehotná,“ uviedla herečka so smiechom. Netušila vraj vôbec, že sa balóny vznesú do neba. Keď sa tak stalo, blahoželať jej začali aj mnohí hostia na narodeninovej pár­ty.

Herečku spájajú s hudobníkom Chrisom Martinom už niekoľko mesiacov. Dvojica je však ohľadom svojho vzťahu veľmi tajomná a takmer k ničomu sa v rámci otázok na súkromie nevyjadrujú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #Dakota Johnson #Chris Martin #vysvetlenie

+ Nebojte sa otehotnieť, správny čas nebude nikdy.
Budete mať veľa práce a opäť vám nepríde nikto pomôcť....

+ Pri problémoch sa raďte so svojim lekárom, nie s internetom.
Nezanedbávajte svoju prácu, mohli by ste o ňu...