Manželstvo s Cruisom ma ochránilo, vyhlásila Nicole Kidman. Pred čím?

Nicole Kidman tvrdí, že manželstvo s hereckým kolegom Tomom Cruisom v začiatku kariéry ju ochránilo pred sexuálnym obťažovaním. Austrálsko-americkú herečku cituje spravodajský server BBC.

17.10.2018 12:22
Herečka Nicole Kidman pózuje na premiére filmu... Foto: ,
Herečka Nicole Kidman pózuje na premiére filmu Destroyer v Londýne.

„Vydávala som sa z lásky, ale byť vydatá za mimoriadne vplyvného muža ma ochránilo pred sexuálnym obťažovaním,“ tvrdí Kidman, ktorá si Cruisa vzala v roku 1990, keď sa spolu zblížili pri nakrúcaní filmu Dni hromu. Rozviedli sa v roku 2001.

V súvislosti s kampaňou #MeToo Kidman uviedla, že na svoju adresu počúvala poznámky so sexuálnym podtextom „odmalička“. Avšak tieto zážitky nechcela zdieľať v článkoch v médiách, odrážajú sa podľa nej v jej práci.

Pri zrode kampane #MeToo stáli obvinenia proti kedysi vplyvnému hollywoodskemu producentovi Harveymu Weinsteinovi, na ktorého správanie sa sťažovali desiatky žien. Obviňovali ho z obchytkávania a urážlivých výrokov, ale aj z obmedzovania osobnej slobody a znásilnenia.

Britský herec Michael Caine, ktorý s týmto hollywoodskym magnátom niekoľkokrát spolupracoval, tvrdí, že po verejnom obvinení Weinsteina je Hollywood bezpečnejším miestom.

„Na Harveyho správaní je jedna skvelá vec, ak dá sa to tak nazvať. Myslím si, že herečky sú teraz viac v bezpečí. Žiaden producent si nedovolí sexuálne im ubližovať,“ povedal Caine portálu RadioTimes.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #manželstvo #Tom Cruise #Nicole Kidman #sexuálne obťažovanie #MeToo

+ Chráňte svoje telo pred silným slnkom, natierajte sa opaľovacím krémom.
Prácu neodkladajte na neskôr, spravte to...

+ Nepopierajte svoj strach, ak potrebujete vycestovať lietadlo vynechajte.
Ak ste nič neurobili nemáte dôvod...