Chcela som rozvod, už sa so mnou ani nezhováral, priznala známa herečka

18.10.2018 08:00
Herečka Busy Philipps na slávnostnej premiére...
Herečka Busy Philipps na slávnostnej premiére Mean Girls na Broadway. Autor: ,

Otvorené a veľmi úprimné slová zverejnila herečka Busy Philipps, ktorá prichádza na trh s knižkou spomienok. Priznala sa, že sa takmer rozviedla a nebolo to tak dávno.

Blondínka, ktorá je jednou z najlepších kamarátok herečky Michelle Williamsovej, je už roky vydatá za hollywoodskeho producenta Marca Silversteina. Ich manželstvo síce vyzerá na pohľad (a na fotografiách) idylicky, Philipps však priznala aj veľkú krízu.

„V roku 2016, mesiac po prezidentských voľbách, som povedala Marcovi, že sa chcem rozviesť. Nevládala som ďalej. Bola som úplne hotová,“ píše v knihe 39-ročná herečka. Veci medzi manželmi vraj už dlhší čas nefungovali. „Nenechal ma rozprávať, keď sme boli vonku s priateľmi a keď sme boli sami, takmer vôbec sa nebavil so mnou,“ opísala svoje spomienky Philipps.

„Robila som si taký test, keď sme boli v aute sami. Nepovedala som ani slovo a čakala som, kým niečo povie prvý on. Boli dni, keď sme tie jazdy absolvovali úplne potichu. Bez slova,“ podelila sa o spomienky herečka, ktorá v knihe priznáva tiež, že ju začal zaujímať aj iný muž.

Partneri sa však nakoniec nerozviedli. Hoci to ona chcela, manžel jej to vraj „nedovolil“. „Chcel dostať ešte jednu šancu na zmenu. Povedal, že to dlhujem našej rodine,“ vysvetlila. Odvtedy vraj dvojica začala chodiť na párovú terapiu a zároveň každý z nich navštevuje psychológa aj samostatne. Ich manželstvo je zatiaľ stále aktuálne. Dokedy, uvidíme. Philipps a Silverstein vychovávajú spolu dve deti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kniha #rozvod #memoáre #manžel #Busy Philipps
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Navštívite maséra, ktorý vám pomôže upokojiť bolesti celého tela.
V práci nájdete kolegov, ktorí sú...

+ Dokážte partnerovi, že ste aktívna a zvládnete to, čo pred rokmi.
Pomoc pri rozhodovaní ohľadom...