Katie Holmes na gala s mamou! Veď má odvážnejšie šaty ako jej slávna dcéra

19.10.2018 10:00

Hoci sa herečka Katie Holmes pomaly ale iste blíži k okrúhlej štyridsiatke, ktorú oslávi pred Vianocami, na svoj dievčenský pôvab sa môže stále spoľahnúť.

Hoci od jej slávnej seriálovej úlohy v Dawsonovom svete ubehli desaťročia, jej úsmev zostáva stále tínedžerský. Štíhla postavička k tomu z nej robí „ženu bez veku“.

Katie Holmes a jej mama Kathleen A. Stothers...
Katie Holmes a jej mama Kathleen A. Stothers Holmes na jesennom gala v American Ballet Theatre. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Svoj pôvab predviedla aj počas gala podujatia v New Yorku, ktoré sa konalo v American Ballet Theatre. Slávna tmavovláska sa pred fotoobjektívmi neusmievala po boku svojho partnera, herca Jamieho Foxxa, ale svojej mamy. A okamžite bolo jasné, po kom herečka svoj dievčenký pôvab zdedila.

Katie Holmes na jesennom gala v American Ballet...
Katie Holmes na jesennom gala v American Ballet Theatre v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Herečkina mama Kathleen na slávnostný večer zvolila dokonca výraznejší outfit ako jej dcéra, pred objektívmi sa ukázala v šatách v odtieni výraznej kráľovskej modrej, ktoré jej odhaľovali ramená. S okuliarmi na očiach a jemným mejkapom si sebavedomo zapózovala po boku slávnej dcéry – exmanželky Toma Cruisea.

Olivia
		Palermo na jesennom gala v
		American...
Violetta
		Komyshan a  Ansel Elgort na
		jesennom...
+2Katie Holmes na jesennom
		gala v American
		Ballet...

39-ročná Holmes prišla na podujatie v šedom nohavicovom kostýme, ktorý bol ozdobený jemným perím na rukávoch aj na nohaviciach. Vo výstrihu sa herečke trblietal zlatý prívesok a vlasy mala vyčesané do dievčenského drdola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jamie Foxx #New York #Katie Holmes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite na sladené nápoje, prednosť dajte čistej vode.
Neprezrádzajte v práci viac ako je potrebné,...

+ Neznepokojujte sa, vaše zdravie je na tom lepšie ako si myslíte.
Mali by ste si nájsť inšpiráciu, všetko...