Prvé slová princa Harryho o prvom potomkovi: Takto ďakoval v Austrálii

O tehotenstve vojvodkyne Meghan informoval Kesnigntonský palác už v úvode týždňa. Princ Harry, ktorý je s manželkou Meghan na oficiálnej návšteve Austrálie, reagoval až teraz.

21.10.2018 00:00
3
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu na Invictus Games pretekárskej výzve. Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu na Invictus Games pretekárskej výzve.

Ryšavý potomok princeznej Diany sa prihovoril davu hostí v Sydney na otvorení hier Invictus Games, ktoré dlhoročne podporuje. „Predovšetkým vám ďakujem všetkým za to privítanie, ktoré ste mne a Meghan za posledné dni pripravili,“ uviedol princ pred divákmi.

„Som neskutočne hrdý, že vám môžem predstaviť moju manželku a sme veľmi šťastní, že môžeme aj spolu s vami osláviť našu osobnú radosť a prírastok, ktorý čakáme,“ pokračoval ešte Harry, za čo si vyslúžil búrlivý potlesk.

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Princ Harry a jeho manželka Meghan Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu na Invictus Games pretekárskej výzve.

Oficiálna návšteva dvojica sa začala už v utorok, pričom o tehotenstve zástupcovia manželov informovali až niekoľko dní po svadbe princeznej Eugenie. Dôvodom bolo, aby si ďalšia vnučka kráľovnej Alžbety II. a Harryho sesternica naplno užila svoj deň D.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #princ Harry #Austrália #nadšenie #vojvodkyňa Meghan

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré potrebujete na...