Zlodej sa nápadne podobal na Rossa z Priateľov! Zareagoval aj slávny herec

Britská polícia pátra po drobnom lupičovi, ktorý ukradol z obchodu v Blackpoole na severozápade Anglicka kartón plechoviek s nápojmi a ktorý sa nápadne podobá na Davida Schwimmera, predstaviteľa Rossa Gellera z kultového amerického seriálu Priatelia (1994 - 2004).

26.10.2018 08:53
David Schwimmer Foto: ,
Herec David Swimmer.
debata

Podobá sa naňho tak veľmi, že na sociálnych sieťach sa začali masovo šíriť zábery zlodeja z bezpečnostných kamier, ktoré zverejnila britská polícia, pričom mnohí ľudia boli skutočne presvedčení o tom, že ide o amerického herca.

Koniec dohadom urobil až samotný herec, ktorý na Twitteri zverejnil video, ktoré ho zobrazuje, ako potajme uteká z obchodu s potravinami s ukradnutým kartónom pív. „Páni policajti, prisahám, že som to nebol ja. Ako môžete vidieť, bol som v New Yorku,“ napísal Schwimmer, ktorý britským policajtom zaželal, aby skutočného zlodeja čím skôr chytili.

O tom, že hercova výpoveď je pravdivá, ubezpečili neskôr občanov aj britskí policajti. „David Schwimmer bol v tento deň v Amerike,“ uvádza sa v stanovisku britskej polície.

David Schwimmer si okrem seriálu Priatelia zahral napríklad v snímkach 6 dní, 7 nocí (1998), Nadaný žiak (1998), Picking Up the Pieces (2000), Z ničoho len nič (2006), John Carter: Medzi dvoma svetmi (2012), The Iceman (2012) a tiež v miniseriáli Bratstvo neohrozených (2001) či seriáli American Crime Story (2016). V animovanom filme Madagaskar (2005) a jeho ďalších dvoch pokračovaniach z rokov 2008 a 2012 prepožičal hlas žirafe Melmanovi.

debata chyba
Viac na túto tému: #priatelia #David Schwimmer

+ Zmena tréningového prostredia môže obnoviť váš záujem o cvičenie.
Networking a budovanie profesijných vzťahov...

+ Spevnite svalstvo a zabezpečíte si pružné telo a dobrý pocit.
Vo financiách ste prekonali ťažšie obdobie, teraz...