Tomu sa hovorí veľkolepý návrat! Meghan v Sydney uchvátila šatami v cene auta

, 26.10.2018 16:22

Vojvodkyňa Meghan a princ Harry sa po návšteve súostrovia Tonga vrátili späť do Sydney, aby sa zúčastnili udeľovania prestížnych ocenení.

Počas galavečera „Australian Geographic Society Gala Awards“ tehotná manželka princa Harryho nemala konkurentku. Postarala sa o to exkluzívna róba Oscar de la Renta za závratných 10 000 libier (11 300 eur), čiže sa sumu, za ktorú sa dá kúpiť menšie auto. K róbe zvolila svoje obľúbené lodičky značky Aquazzura, ktoré sme na nej už pár razy videli.

Vojvodkyňa Meghan v šatách  Oscar de la Renta...
Vojvodkyňa Meghan v šatách Oscar de la Renta počas podujatia "Australian Geographic Society Awards" v Sydney. Autor: SITA/AP

Do Sydney sa kráľovský pár vrátil z Tongy. Tam ich vo štvrtok privítala aj tonžská princezná Latafuipeka, následne sa hostia z Londýna v hlavnom meste Nukualofa stretli stretli s tisíckami žiakov. Latufuipeka Tukuaho, najstaršia dcéra tonžského kráľa Tupoua VI., si s britskými monarchami podala ruku a uklonila sa im. Harry a Meghan si pozreli predstavenie domácich tanečníkov. Pár mal na sebe prvky tradičného tonžského oblečenia. V piatok ich prijal premiér Akilisi Pohiva.

Vojvodkyňa Meghan v šatách  Oscar de la Renta...
Vojvodkyňa Meghan v šatách Oscar de la Renta počas podujatia "Australian Geographic Society Awards" v Sydney. Autor: Reuters, POOL

Počas návštevy mala Meghan na sebe svieže pruhované šaty značky Martin Grant v hodnote 1 000 libier, ktoré mala vpredu previazané mašľou.

Vojvodkyňa Meghan počas návštevy súostrovia Tonga.
Vojvodkyňa Meghan počas návštevy súostrovia Tonga. Autor: SITA/AP

Tonga je v Oceánii jedinou suverénnou konštitučnou monarchiou, ktorá si zachovala vlastnú panovnícku rodinu, zatiaľ čo iné tamojšie konštitučné monarchie ako Austrália a Nový Zéland uznávajú za svoju hlavu štátu britskú kráľovnú Alžbetu II.. Polynézske kráľovstvo pozostáva zo 170 väčšinou neobývaných ostrovov.

Vojvodkyňa Meghan a princ Harry počas
		návštevy...
Vojvodkyňa
		Meghan počas návštevy súostrovia
		Tonga.
+4Vojvodkyňa Meghan a
		princ Harry počas
		návštevy...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #Tonga #sydney #princ Harry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strávite viac času v prírode, načerpáte novú energiu.
Nestrácajte čas v práci, nadčasy vám nebudú...

+ Pri cvičení si dávajte pozor aby ste si neublížili.
Dokončite to, čo ste prednedávnom začali, nezabúdajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk