Najprv kilá maskovania, potom takmer 'nahá'! Klum prekvapila na letisku

03.11.2018 00:00

Niekoľko hodín trvala príprava halloweenskej masky nemeckej modelky a televíznej osobnosti Heidi Klumovej. Nasledujúci deň si preto užila najradšej celkom "nahá".

Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum...
Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum odlieta z New Yorku. Autor: Profimedia

Aby sme boli presní, reč nie je tentoraz o obnažovaní sa – toho Klum predvádza dosť najmä na svojom Instagrame. Ale do ulíc New Yorku vyrazila modelka vo štvrtok popoludní bez líčidiel a mejkapu.

Paparazzovia zachytili Klumovú aj jej partnera Toma Kaulitza počas cesty na letisko, odkiaľ sa vrátili späť do Los Angeles. Práve tam totiž spolu žijú, no halloweensky žúr sa pravidelne koná práve vo Veľkom jablku.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť nesklamala - na svoju povestnú halloweensku párty prišla ako princezná Fiona z rozprávky Shrek. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Klum je povestná svojou láskou k sviatku strašidiel a masiek a v stredu večer sa konal už 19. ročník jej vychýrenej párty, na ktorej sa okrem masiek zbierajú tiež financie na charitatívne aktivity.

Klum má už v zozname všemožné maskovania – bola rajským jablkom, opereným vtákom, indickou bohyňou aj vlkodlakom. Tentoraz sa rozhodla pre milovanú postavičku mnohých detí – princeznú Fionu zo Shreka. Na svojom Instagrame detailne zmapovala proces príprav a ako potvrdila, išlo o maskovanie, ktoré trvalo niekoľko hodín. Maska vážila kilogramy.

Heidi Klum a Tom
		Kaulitz ako princezná Fiona
		a...
Herečka Kat Graham
		prišla ako
		Maska.
+15Dizajnér Zac Posen ako
		klobúčnik z Alice
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bez mejkapu #New York #Heidi Klum #odlet
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku