Rytmus požiadal Jasminu Alagič o ruku, novinárom poslal vulgárny odkaz

Štyridsaťjedenročný interpret novinku potvrdil na službe Instagram.

06.11.2018 08:44 , aktualizované: 09:29
Moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus. Foto:
Moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus.
debata (17)

„Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak v Bosne/Tuzle okolo polnoci na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že som ten prsteň od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život. Poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,“ napísal rapper a zverejnil aj fotografiu s usmiatou snúbenicou, ktorá ukazuje nový prsteň.

Zároveň na záber napísal odkaz novinárom, ktorí používajú fotografie z jeho oficiálnej stránky do svojich článkov o dvojici. Odkaz, ktorý napísal obsahuje vulgarizmus, takže ho reprodukovať nebudeme.

Akurát by nás zaujímalo, čo má moderátorka radosť, že prvý oficiálny záber z jej zasnúbenia a vyznávania „tej najväčšej lásky na svete“ obsahuje aj vulgárne slovo. Bude to nepochybne pekná pamiatka.

Dvojica tento rok v máji priznala, že tvorí pár. Rytmus predtým sedem rokov randil so speváčkou Darou Rolins, pričom svoj rozchod ohlásili v marci.

Rytmus, vlastným menom Patrik Vrbovský, začínal v skupine Kontrafakt, neskôr sa však vydal aj na sólovú dráhu. Na konte má štúdiové albumy Bengoro (2006), Kral (2009), Fenomen (2011) a Krstný otec (2016).

Jasmina Alagič sa venuje modelingu. V roku 2009 bola finalistkou súťaže Miss Universe Slovenskej republiky, nedávno sa predstavila ako moderátorka šou Československá Super Star a v súčasnosti účinkuje v projekte Tvoja tvár znie povedome.

© Autorské práva vyhradené

17 debata chyba
Viac na túto tému: #zásnuby #Rytmus #Jasmína Alagič

+ Dobrý film či seriál vás môže tiež nabiť energiou, len to neprežeňte.
Peniaze sa čoskoro objavia, nestrácajte...

+ Pravidelné prejavy vďačnosti a ocenenia posilnia vzájomnú dôveru a lásku.
V práci sa zlepšujete bude to tak ešte...