Potvrdené! Expartnera Ariany Grande, rapera Mac Millera, zabili drogy

06.11.2018 13:33
Raper Mac Miller na archívnom zábere z roku 2016.
Raper Mac Miller na archívnom zábere z roku 2016. Autor: ,

Raper Mac Miller zomrel na začiatku septembra skutočne na predávkovanie, ako americké médiá po hudobníkovej skone špekulovali.

Potvrdil to úrad losangeleského koronera, ktorý v pondelok zverejnil protokol, podľa ktorého 26-ročný Miller zomrel po predávkovaní drogami v kombinácii s alkoholom. Uviedla to agentúra AP.

Mac Millera, ktorý v auguste vydal svoj posledný album Swimming a na október plánoval začiatok turné, našli v jeho dome 7. septembra mŕtveho. Jeho rodina bez ďalších podrobností vtedy uviedla, že zomrel tragicky. Napríklad magazín Variety ale ako možnú príčinu naznačil drogy.

Toxikologické testy podľa koronera skutočne preukázali, že Miller zomrel následkom kombinácie drog a alkoholu. Testy preukázali, že mal v tele kokaín a syntetický opioid fentanyl, o ktorom sa uvádza, že je ako analgetikum asi stokrát účinnejší ako morfín.

Spevák a hudobný producent občianskym menom Malcolm James McCormick vo svojich piesňach a v rozhovoroch s médiami problémy so závislosťou zmieňoval. V máji bol zadržaný po autonehode kvôli šoférovaniu pod vplyvom drog a alkoholu, vtedy nabúral do elektrického stožiaru.

#úmrtie #príčina #pitva #Mac Miller #drogy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa aj o členov vašej rodiny a kontrolujte ich aspoň telefonicky.
Budete musieť dnes vycestovať...

+ Pozor na zdravie, nepreceňujte svoje schopnosti viac ako je potrebné.
Radšej sa spýtajte hneď ak je vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk