Princezná Eugenie potešila fanúšikov! Pozrite sa, čo im rozposlala

07.11.2018 08:40
Eugenie
Nevesta - princezná Eugenie prichádza na svoju svadbu s Jackom Brooksbankom, o jej svadobné šaty sa postaral návrhár Peter Pilotto. Autor:

Princezná Eugenie (28) a jej dlhoročný priateľ Jack Brooksbank (32) sa 12. októbra postavili pred oltár, svoje "áno" si vymenili v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor.

Ako to už pri kráľovských svadbách býva, tešia sa ohromnému záujmu aj zo strany fanúšikov. Teraz sa mladomanželia rozhodli pre pekné gesto, ktorým potešili svojich priaznivcov. Princezná Eugenie spolu s manželom poslali fanúšikom ďakovné karty písané rukou a s ich vlastnoručnými podpismi. Poslali ich všetkým fanúšikom, ktorí im poslali k svadbe písomné blahoželanie. V listoch, ktoré mladomanželia rozposlali, stálo: „Veľká vďaka, že aj vďaka vám sa naša svadba stala výnimočnou chvíľou a že ste na nás mysleli. Sme veľmi šťastní.“

Ako informoval magazín People, fanúšikom sa podobným spôsobom po svadbe poďakovali aj vojvodkyňa Meghan a princ Harry. V obálkach však nerozposielali listy, ale ich svadobnú fotografiu.

Na obrade sa zúčastnili takmer všetci členovia britskej kráľovskej rodiny vrátane princezninej starej mamy, britskej kráľovnej Alžbety II. a jej manžela, princa Philipa. Okrem členov kráľovskej rodiny dostali pozvánku aj mnohé celebrity – do Windsoru prijali pozvanie Demi Moore, Liv Tyler, Naomi Campbell, Robbie Williams s manželkou Aydou Field, James Blunt, Kate Moss a mnohí ďalší.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #princezná Eugenie #fanúšikovia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje telo, potrebuje zlepšiť zanedbanú kondíciu.
Peniaze síce potrebujete, ale nenechajte...

+ Menej je dnes rozhodne viac, nepreháňajte to s makeupom.
Všetko stihnete na čas ak budete veci...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk