Sexi Ivanovičová oslavuje narodeniny, manžel na ňu nezabudol

06.11.2018 16:20

Práve 6. novembra slávna srbská rodáčka oslavuje 31. narodeniny. Už ako mama prvorodeného syna.

Slávni športoví manželia, tenistka Ana Ivanovičová a futbalista Bastian Schweinsteiger, tvoria pár od roku 2015. Len rok im trvalo, než sa spolu postavili pred oltár v romantických Benátkach. Ich ešte stále čerstvé manželstvo len kvitne, čo dokazujú aj fotografie na ich sociálnych sieťach.

6. novembra oslavuje pekná Srbka 31. narodeniny. Na sviatok svojej usmiatej manželky nezabudol ani Schweinsteiger, ktorý na Instagrame zverejnil fotografiu, na ktorej obaja pózujú s číslom 31 na tričkách. K záberu napísal, že blahoželá svojej manželke, ktorá je úžasnou ženou a mamou.

View this post on Instagram

Dinner time...And there is my date

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Ivanovičová a Schweinsteiger sa v marci stali rodičmi ich prvého potomka, chlapčeka. Zábery tváričky ich syna manželia nezverejňujú, spoločnými fotografiami sa však chvália často. Ako na nich vidieť, aj ako čerství rodičia si doprajú spoločné chvíle mimo domu, na ktoré sa obaja starostlivo pripravia – zvlášť dlhonohá Ivanovičová, ktorá patrila k najkrajším športovkyniam sveta, sa rada chváli svojimi peknými krivkami. K tým sa po pôrode syna vďaka pravidelnému cvičeniu vrátila expresne rýchlo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Bastian Schweinsteiger #Ana Ivanovičová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje telo, potrebuje zlepšiť zanedbanú kondíciu.
Peniaze síce potrebujete, ale nenechajte...

+ Pri cvičení si dávajte pozor aby ste si neublížili.
Dokončite to, čo ste prednedávnom začali, nezabúdajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk