Spice Girls vo štvorici a po 21 rokoch! Takto sa zmenili, spoznáte ich ešte?

07.11.2018 15:24

To, čo sa šuškalo niekoľko rokov, sa stalo skutočnosťou. Členky niekdajšej svetoznámej ženskej formácie Spice Girls vyrazia na turné. Akurát v oklieštenom počte.

Štvorčlenná zostava Spice Girls počas rozhovoru...
Štvorčlenná zostava Spice Girls počas rozhovoru v rozhlasovom štúdiu.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Matt Crossick

Do pôvodne päťčlennej zostavy sa nepridá dizajnérka Victoria Beckham a tak sa turné vo Veľkej Británii, ktoré je naplánované na budúci rok, bude konať „len“ so štyrmi ďalšími členkami v zložení Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Horner-Haliwell.

Ako mladé speváčky mali kedysi tieto dámy prezývky, ktoré poznal celý hudobný svet. Ginger Spice alias Geri Halliwell však už nie je taká Ginger (ryšavá) a titulovať Emmu Buntonovú ako Baby Spice, keď má dnes 42 rokov, by asi tiež bolo trochu smiešne.

Isté však je, že fanúšikovia sa na koncertoch dočkajú najväčších hitov hudobnej kapely, ktorá ovplyvnila históriu hudobných formácií a ženských kapiel, ale aj mnohých sólových interpretiek.

Všetky štyri dámy sa stretli v stredu napoludnie v Londýne v rozhlasovej talk-šou na stanici Global radio a priblížili časť plánov, ako by turné malo vyzerať. Bola to zároveň jedna z mála možností pozrieť sa na členky slávnej formácie po rokoch. My vám prinášame porovnanie aj na obrázkoch nižšie. Čo poviete, zmenili sa veľmi?

Členky formácie Spice Girls na zábere z roku...
Členky formácie Spice Girls na zábere z roku 2018 (hore) bez Victorie Beckhamovej a na zábere z roku 1997 v pôvodnej zostave.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Profimedia

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#turné #rozhovor #rozhlas #návrat #Spice Girls #hviezdy po rokoch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...