Britský princ Charles v dobrej nálade! Camillu vystriedala topmodelka

08.11.2018 14:30

Princ Charles si vyrazil do spoločnosti s topmodelkou Naomi Campbellovou. Dvojica sa stretla mimo Veľkej Británie, v Lagose v Nigérii, kde sa zúčastnili spoločne slávnostnej recepcie.

Slávna modelka zablahoželala princovi Charlesovi k jeho sedemdesiatym narodeninám, ktoré oslávi už o pár dní – 14. novembra. A ako uvádza Daily Mail, nešetrila smerom k nemu chválou. „V prvom rade by som mu rada zablahoželala k narodeninám. Vyzerá fantasticky, určite by mu nikto nehádal jeho vek. Mladá je aj jeho duša. Aj som mu povedala, že pôsobí veľmi mladistvo,“ opísala niekdajšia hviezda predvádzacích mól.

Princ Charles sa počas návštevy Nigérie v...
Princ Charles sa počas návštevy Nigérie v spoločnosti Naomi Campbellovej zúčastnil recepcie v meste Lagos. Autor: Reuters

Modelka vyzerala úchvatne v čiernych šatách Ralph & Russo, práve túto značku si zvolila aj počas nedávnej svadby princeznej Eugenie, na ktorej sa ako hosť zúčastnila.

Princ
		Charles počas návštevy Nigérie v
		meste...
Princ
		Charles počas návštevy
		Nigérie.
+2Princ Charles sa počas
		návštevy Nigérie
		v...

Dvojica sa spolu pozná dlhé roky, spojili ich mnohé charitatívne projekty. Počas recepcie modelka po boku princa Charlesa povedala: „Afrika je dôležitý kontinent, ale taký prehliadaný v mnohých oblastiach. Aj touto návštevou na ňu nasmeruje pozornosť, za čo som mu vďačná,“ povedala 48-ročná kráska.

Princ Charles si prevzal narodeninový darček z...
Princ Charles si prevzal narodeninový darček z rúk futbalistu Josepha Yoba. Autor: Reuters, POOL

Britský princ dostal v Nigérii aj niekoľko darčekov k narodeninám – napríklad futbalový dres, ktorý si počas recepcie prevzal z rúk futbalistu Josepha Yoba.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Naomi Campbell #princ charles
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...