Ayda Field priznala zdravotné problémy syna: Cítila som sa taká bezmocná

09.11.2018 09:20
Robbie Willams
Robbie Williams a Ayda Field na udeľovaní cien Pride of Britain. Autor: ,

Ayda Field (39) spolu s manželom, Robbiem Williamsom (44), vychovávajú tri ratolesti, ktoré pred svetom médií chránia a vyjadrujú sa o nich pre médiá zriedka.

Počas nedávneho udeľovania cien „Pride of Britain Awards“, ktorého sa manželia spoločne zúčastnili, sa však Field rozhovorila aj o tom, čo ju trápi. Na pódiu totiž odovzdala jednu z cien malému, len 3-ročnému dievčatku Elle, ktoré bojuje s ťažkým ochorením obličiek.

Na pódiu prekvapila priznaním, že aj ich 4-ročný syn Charlie zvádzal boj s istou chorobou, ktorú však nešpecifikovala. „Môj syn mal zdravotné problémy. Nie také vážne ako mala Ella, ale chápem, aký sa človek cíti byť zraniteľný a bezmocný, ak je jeho dieťa choré. Nič na svete nie je dôležitejšie než to, aby sa vášmu dieťaťu dobre darilo,“ povedala na pódiu.

Veľkú hrdosť ako mama pocítila pred pár dňami, keď sa jej 6-ročná dcéra Theodora stala družičkou počas svadby princeznej Eugenie. Hoci pre britské médiá priznala, že spočiatku mala veľké obavy, ako jej dcéra svadobný chaos zvládne, napokon dopadlo všetko nad očakávania a malá družička sa svojej úlohy zhostila na jednotku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#syn #Robbie Williams #choroba #Ayda Field
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stanovíte si svoje hranice a budete ich pravidelne dodržiavať.
Nič ani nikto nie je stopercentne dokonalý,...

+ Starajte sa aj o členov vašej rodiny a kontrolujte ich aspoň telefonicky.
Budete musieť dnes vycestovať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk