Aká rozšafná Kostková! Takýto sexi pohľad do výstrihu ponúkla objektívom

13.11.2018 12:30

Herečka a moderátorka Tereza Kostková sa momentálne divákom každú sobotu prihovára zo šou Českej televízie StarDance, v ktorej žiari po boku kolegu Marka Ebena.

Sympatická štyridsiatnička má však aktivít vyše hlavy, okrem StarDance sa postavila pred kamery filmovej novinky Leto s gentlemanom, ktorá sa k divákom dostane v roku 2019. Ide o film režiséra Jiřího Adamca podľa scenára, pod ktorý sa podpísal herec Jaromír Hanzlík a pôjde o voľné pokračocanie komédie Léto s kovbojem.

Tereza Kostková (vľavo) na krste novinky Příliš...
Tereza Kostková (vľavo) na krste novinky Příliš vysoký let v jednom z pražských kníhkupectiev. Autor: Profimedia

Okrem toho sa 42-ročná česká hviezda stihla v lete aj vydať a stala sa z nej manželka slovenského režiséra Jakuba Nvotu. Už ako vydatá pani sa ukázala na krste knižnej novinky Příliš vysoký let, ktorá sa krstila v štýle 20-tych rokov.

A presne tomuto obdobiu zodpovedal aj výber šiat a doplnkov Koskovej – pred objektívy prišla v čierno-zlatých šatách s hlbokým výstrihom, účes jej zdobila efektná čierno-zlatá čelenka. Tvár peknej čiernovlásky zasa zvýrazňoval výrazný červený rúž. Herečka moderátorka sa pred objektívmi dobre bavila predviedla niekoľko zvodných póz.

Marek Eben a Tereza Kostková ako moderátori...
Marek Eben a Tereza Kostková ako moderátori StarDance. Autor: David Raub/Česká televize

Po svadbe, ktorú sa manželom pred médiami podarilo utajiť až do októbra, si obľúbená česká hviezda zmenila priezvisko na Kostková Nvotová. V roku 2016 sa Kostková rozviedla s režisérom Petrom Kracikom, z ich zväzku pochádza syn Antonín. Ich manželstvo trvalo 10 rokov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tereza Kostková #StarDance
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, v starobe sa vám to môže vrátiť.
Nepríjemné zážitky si domov nenoste,...

+ Nepreceňujte svoje schopnosti, mohlo by sa vám to vypomstiť.
Nemajte strach dopriať si malé radosti, za...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk