Bozky, dotyky, úsmevy lásky! Němcová sa na pláži túli k novému chlapovi

16.11.2018 00:00

Spájali ju s niekoľkými mužmi, naposledy to bol premiér Haiti Laurent Lamothe, s ktorým mala česká modelka a filantropka Petra Němcová tvoriť pár. Nové zábery paparazzov však hovoria čosi iné.

Česká topmodelka Petra Němcová v spoločnosti...
Česká topmodelka Petra Němcová v spoločnosti nového priateľa na dovolenke v Mexiku. Autor: Profimedia

Česká rodáčka, ktorá v roku 2004 prežila ničivé cunami, no prišla o snúbenca – fotografa Simona Atleeho, sa objavila na pláži v Mexiku. A nebola sama.

Česká topmodelka Petra Němcová sa bozkáva s...
Česká topmodelka Petra Němcová sa bozkáva s neznámym mužom, ktorý je pravdepodobne jej nový partner. Autor: Profimedia

Do vychýreného Tulumu, strediska, ktoré s obľubou navštevujú celebrity, zamierila 39-ročná Němcová v spoločnosti sympatického a fešného muža.

Brunet so žiarivým úsmevom a v približne rovnakom veku ako známa modelka by mohol byť zamieňaný za kamaráta, no ich bozky a objatia pod palmami hovoria čosi iné.

Dvojica sa tiež romanticky držala za ruky, keď sa prechádzala po pláži a Němcová sa od svojho partnera nedokázala takmer celý čas odtrhnúť.

Médiám sa zatiaľ nepodarilo zistiť totožnosť nového partnera tejto krásky. Němcová si vždy svoje súkromie prísne strážila a dokonca aj jej románik s haitským premiérom Lamotheom dodnes nie je oficiálne potvrdený.

Modelka nikdy nešpecifikovala ani to, či randila s hercami Seanom Pennom alebo Bruceom Willisom, s ktorými ju médiá spájali. Po tragickej strate v minulosti však prežila vzťah s britským hercom Jamiem Belmanom, s ktorým boli aj zasnúbení.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mexiko #láska #paparazzi #milenec #priateľ #Petra Němcová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na kávu zabudnite, zelený čaj vám spraví rovnakú iba zdravšiu službu.
Sami si môžete zato, že nič...

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...