Vojvodkyňa Kate sa vianočných dobrôt strániť nemusí! Je ako prútik

05.12.2018 12:00
kate
Vojvodkyňa Kate s malým hosťom počas vianočnej párty v Kensingtonskom paláci, ktorú usporiadli pre deti vojakov slúžiacich na Cypre. Autor:

Vítame vás na vianočnej párty! Princ William a vojvodkyňa Kate potešili deti britských vojakov, spolu s nimi si pochutnávali aj na sladkostiach.

4. decembra sa pre britský kráľovský pár oficiálne začal vianočný čas. Princ William a vojvodkyňa Kate v Kensingtonskom paláci privítali na vianočnej párty deti britských vojakov, ktorí slúžia na Cypre. Spolu s nimi si užili vianočnú párty.

Trojnásobná mama Kate zvolila dlhú sukňu značky Emilia Wickstead v hodnote 1 500 eur, k výraznej sukni zvolila krátky čierny svetrík s predným zapínaním. Vlasy si nechala rozpustené a na prste sa jej ligotal zásnubný prsteň.

Princ William a vojvodkyňa Kate (v sukni...
Princ William a vojvodkyňa Kate (v sukni Emilia Wickstead) prichádzajú na vianočnú párty do Kensingtonského paláca. Autor: Profimedia

Na párty sa dvojica venovala pozvaným hosťom – dvom stovkám detí, manželiek a rodinných príslušníkov slúžiacich vojakov. Najmä deti sa v spoločnosti kráľovského páru skvelo zabávali. Kate aj William pôsobia medzi malými fanúšikmi vždy veselo a uvoľnene.

Princ
		William a vojvodkyňa Kate  s malým
		hosťom...
Princ
		William s malým hosťom počas
		vianočnej...
+4Princ William s malým
		hosťom počas
		vianočnej...

Obaja pomáhali deťom pri tvorení, v Kensingtonskom paláci boli pre ne vytvorené dielničky, v ktorých pripravovali vianočné ozdoby či darčeky. Okrem toho si pochutnávali na vianočných maškrtách, ktorým neodolala ani štíhla vojvodkyňa. Pri svojej štíhlej postavičke sa nijako obmedzovať nemusí.

Vojvodkyňa  Kate s malým hosťom počas vianočnej...
Vojvodkyňa Kate s malým hosťom počas vianočnej párty v Kensingtonskom paláci, ktorú usporiadli pre deti vojakov slúžiacich na Cypre. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #princ William #Kensingtonský palác
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Uvoľnite sa a zabudnite na problémy, netrápte sa neustále.
Ak niečo chcete, choďte si za tým, nenechajte...