Drobná a Smetana v Bratislave: Vianoce na pódiu aj prvá cesta za hranice!

06.12.2018 10:00
Emma Drobná Emma Smetana
Speváčky Emma Drobná a Emma Smetana vystúpia 6. decembra v bratislavskom klube MMC. Autor: ,

Speváčky Emma Drobná a Emma Smetana vyrazili pred necelým mesiacom na spoločné koncertné Emma & Emma Tour 2018. Vo štvrtok večer vystúpia v bratislavskom MMC.

Na koncerte, rovnako ako na predošlých vystúpeniach v Brne, Prahe a Plzni, predstavia skladby z albumov What I’ve done (2016) a You should know (2017), pričom každá z nich zaspieva svoje najväčšie hity v sprievode vlastnej kapely.

Drobná navyše fanúšikov a fanúšičky tentoraz možno poteší aj jednou vianočne ladenou skladbou. „Nie je to síce úplne vianočná pesnička, ale spievam v nej o čase, keď sa stretávam so svojimi najbližšími a Vianoce sú ten čas, keď som si istá, že sa s nimi všetkými stretnem. Hlavne s mojou najlepšou kamoškou. Uvidím, možno ju dám,“ zamyslela sa mladá rodáčka z Nového Mesta nad Váhom.

„Ja žiadnu vianočnú pesničku nemám, ale možno niektorú pretextujem. Napríklad No fire na No Christmas. Mohli by sme urobiť aj Biela Emma & Emma Tour, ale to by zas malo konotáciu, ktorá by nám možno úplne nevyhovovala,“ zavtipkovala Smetana, ktorá sa podľa vlastných slov na bratislavský koncert teší z celého turné najviac.

„Bude to totiž s výnimkou jedného veľmi podivného Beer festu vo Viedni môj prvý koncert mimo Českú republiku, takže mám pocit, že po prvý raz vyrazím so svojou kapelou do zahraničia,“ uviedla česká interpretka.

#Bratislava #koncert #turné #Emma Smetana #Emma Drobná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku