DiCapriova Júlia sa blíži k 40-ke! Pôvab svojej hrdinky nestráca ani po rokoch

06.12.2018 16:45

Koncom augusta priviedla herečka Claire Danes (39) na svet svoje druhé dieťa, ďalšieho syna.

Popri mamičkovských povinnostiach však stíha aj tie spoločenské. Od vymieňania plienok a prechádzok s kočíkom po New Yorku si už pár razy „odskočila“ a fotografi boli pri tom. Aj teraz sa sympatická hviezda ukázala na červenom koberci, nenechala si ujsť newyorskú premiéru filmovej novinky Mária, kráľovná škótská.

Claire Danes  na premiére filmu Mária, kráľovná...
Claire Danes na premiére filmu Mária, kráľovná škótska v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Hviezda seriálu Homeland – Zradca prišla pred objektívy celá v čiernej, ale jej pekná postavička len pár mesaicom po pôrode sa prehliadnuť nedala. Herečka je späť vo forme a do objektívov sa tak sebavedomo usmievala. Čoskoro 40-nička je oceňovanou hviezdou, ktorá napriek hollywoodskemu tlaku na večnú mladosť s vekom nebojuje zubami-nechtami. Sympatický úsmev aj jemné vrásky okolo očí či na čele k nej patria a ona sa tým nijako netají.

Držiteľka Zlatého glóbusu sa okrem spomínaného seriálu preslávila už v roku 1996 hlavnou úlohou v modernom spracovaní Rómea a Júlie, kde účinkovala po boku Leonarda DiCapria. Vtedy len 20-ročná Danes svojím nežným vzhľadom ale aj skvelým výkonom očarila fanúšikov po celom svete. A hoci roky pribúdajú aj nežnej Júlii, slávnu lásku DiCapria v nej fanúšikovia vidia stále. Hoci mieri k štyridsiatke.

Margot
		Robbie (vľavo) a Saoirse Ronan  
		na...
Jack Lowden
		 na premiére filmu Mária,
		kráľovná...
+4Margot Robbie na
		premiére filmu Mária,
		kráľovná...

Danes prežíva šťastné manželstvo po boku hereckého kolegu Hugha Dancyho (Čierny jastrab zostrelený – 2001), za ktorého sa vydala pred desiatimi rokmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rómeo a Júlia #Claire Danes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...