Speváčka Tereza Mašková: Plní sa mi to, čo som si strašne dlho priala

07.12.2018 08:40
Speváčka a víťazka Superstar Tereza Mašková.
Speváčka a víťazka Superstar Tereza Mašková. Autor:

Víťazka ostatnej série speváckej súťaže SuperStar Tereza Mašková trávi december koncertmi na vianočných trhoch po celom Česku.

"V podstate celý december vystupujeme s kapelou na vianočných trhoch. Veľmi sa teším, pretože sa mi hrozne páčia tie jarmoky, každé mesto má vianočný trh iný. Veľa ľudí hovorí, že to je o tom istom, no podľa mňa má každé mesto pred Vianocami svoj jedinečný nádych. Všetko je to krásne a všade je to iné,“ poznamenala speváčka, ktorá napokon neskrýva radosť ani z toho, že môže vďaka koncertom cestovať a spoznávať rôzne nové miesta. „Ja som si strašne dlho priala práve jazdiť na koncerty, patrí to totiž k tej práci, ktorú chcem robiť. Človek síce často nemá šancu do detailu spoznať tie mestá, v ktorých vystupuje, no z každého z nich si niečo odnesiete. Aspoň čiastočne. Aspoň pohľad na námestie…,“ povedala 22-ročná rodáčka z Třinca. „A čo na koncertovaní na cestách ešte milujem, je to vyčerpanie, keď odbije posledný koncert a vy sa zbalíte a idete domov s dobrým pocitom, čo všetko ste zažili,“ priblížila Mašková.

Mladá speváčka sa v sobotu predstaví kúsok od svojho rodiska, v Havířově a do Vianoc ešte vystúpi v Karlových Varoch, Vlašskom Meziříčí a na benefičnom koncerte za ochranu zvierat v pražskom Hard Rock Cafe. „Celý december spievam len v Česku. V lete som bola veľa na Slovensku, takže Vianoce patria Čechám,“ uviedla.

Vianočný repertoár však fanúšikovia a fanúšičky podľa jej slov napriek adventu v plnom prúde čakať nemajú. „Ja mám z kolied depresie, pretože mi pripomínajú, že ešte nemám nič nakúpené, takže vianočný repertoár sme nezahrnuli,“ zasmiala sa speváčka. „Budem spievať tie covery, ktorými som sa prezentovala v SuperStar, možno si dáme nejakú a capellu a zahráme aj nový singel New Me. Ďalšie veci, ktorými by som sa prezentovala, zatiaľ nemám, ešte sú v zárodku. No aspoň to bude také spestrenie, trochu narušíme tú komfortnú zónu Vianoc. Myslím, že to nie je tak od veci,“ podotkla Mašková, ktorá by už čoskoro chcela začať pracovať na svojom debutovom albume. „Nejaké nápady už sú, no naplno na tom budeme robiť od januára, keď sa všetko trochu upokojí a bude na to čas. Hlavne chcem, aby to bolo super a aby sme si za tým stáli,“ uzavrela.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#speváčka #Česko Slovenská Superstar #Tereza Mašková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to s opaľovacími prípravkami, radšej sa vyhýbajte slnku.
Počas dovolenky, chráňte...

+ Zabudnite na umelé vitamíny, radšej si doprajte sezónne ovocie.
Prestaňte uvažovať o nereálnych...