Moje manželstvá boli úspešné, tvrdí znovu slobodná Jennifer Aniston

09.12.2018 00:00

Aj po rokoch kariéry v Hollywoode patrí herečka Jennifer Aniston medzi najsledovanejšie hviezdy. Len nedávno predstavila nový film, ktorý vznikol pre sieť Netflix a hovorila aj o svojom súkromí.

Jennifer Aniston  na premiére filmu...
Jennifer Aniston na premiére filmu "Dumplin" v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Anistonovej pred časom skončilo aj druhé manželstvo. Po neúspechu po boku Brada Pitta sa jej rozpadol vzťah aj s druhým životným partnerom, hercom Justinom Therouxom. V rozhovore pre magazín Elle sa však herečka vyznala z toho, že svoje manželstvá považuje za úspešné.

„Podľa môjho osobného názoru boli obe moje manželstvá úspešné. A keď sa chýlili ku koncu, bola to voľba, ktorú sme spravili, lebo sme sa rozhodli byť šťastní. Niekedy už skrátka šťastie nedokáže fungovať v takomto manželskom nastavení,“ uviedla Aniston pre dámsky časopis.

Jennifer
		Aniston a Ted Sarandos na
		premiére...
Dolly
		Parton na premiére filmu  "Dumplin"
		v...
+5Jennifer Aniston na
		premiére filmu  "Dumplin"
		v...

Prezradila tiež, prečo sa stále ešte neupísala sociálnym sieťam, hoci mnohé jej rovesníčky sa už na siete ako Instagram či Twitter prihlásili (napríklad nedávno Julia Roberts). Podľa Anistonovej slov sa vlastne len snaží „zachovať si ten malý posvätný kúsok vlastného sveta“.

„Pokiaľ by som tu sedela a zverejňovala niečo o mojich psoch, alebo napríklad boomerangovala moju rannú kávu, len by som dávala preč ďalší kúsok seba samej. Niečoho, čo patrí len mne,“ doplnila herečka, ktorá si v novinke Dumplin zahrala matku plnoštíhlej tínedžerky, ktorá sa prihlási do súťaže krásy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#manželstvo #Jennifer Aniston #sociálne siete
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...

+ Uvoľnite sa, nebuďte neustále napätý a zamračený ako keď máte bolesti.
Úspech nedosiahnete krikom a...