O jeho láske so Swiftovou mnohí ani netušia. Alwyn odpovedá prečo!

11.12.2018 00:00

Kým minulé vzťahy speváčky Taylor Swiftovej boli pod drobnohľadom médií, o tom aktuálnom mnohí ani netušia. Speváčka pritom už viac ako rok tvorí pár s hercom Joeom Alwynom.

Herec Joe Alwyn na premiére filmu Mária,...
Herec Joe Alwyn na premiére filmu Mária, škótska kráľovná. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Sympatický Brit sa v najnovšom rozhovore pre magazín Esquire zdôveril so svojím postojom k odhaľovaniu súkromia. Vlastne však len potvrdil to, čo sa dalo očakávať. „Viem dobre, čo cítim,“ vyhlásil v interview.

„Myslím si, že je veľmi jasná čiara medzi tým, čo by človek mal zdieľať a čo cíti, že by ukázať mal a medzi tým, čo nechce a ani by to nemal robiť,“ pokračoval ešte 27-ročný plavovlasý fešák.

Tým len potvrdil, že vzťah s americkou hudobnou superstar si stráži veľmi úzkostlivo. Oveľa viac je ochotný rozprávať o svojej práci a tá je momentálne aj v popredí. Alwyn si totiž zahral v očakávanom filme Mária, škótska kráľovná.

Hoci na plátne excelujú predovšetkým dve dámy – herečky Margot Robbie (ako kráľovná Alžbeta) a Saorsie Ronan (ako kráľovná Mária Stuartovna), Alwyn získal hlavnú mužskú rolu a podľa kritikov nesklamal.

#láska #súkromie #Taylor Swift #Joe Alwyn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...