Aj Lopez má (ne)podarené momentky! Aha, slávny zadok nabral centimetre

21.12.2018 12:40

Speváčku a herečku Jennifer Lopez zvyčajne médiá vychvaľujú do nebies za to, ako úžasne a priam dokonalo vyzerá za každých okolností. Dobrá správa, aj ona má "horšie" chvíľky.

Herečka a speváčka Jennifer Lopez počas...
Herečka a speváčka Jennifer Lopez počas návštevy Barneys New York. Autor: Profimedia

V tomto prípade je však celkom jasné, že ide najmä o nepodarenú momentku paparazzov, ktorí dvojnásobnú mamu a latino-divu prenasledujú na každom kroku. Nebolo to inak ani v New Yorku.

Hudobná diva, ktorá momentálne prichádza do kín po celom svete s novinkou Nová šanca, sa vybrala na nákupy do obchodného domu Barneys a dotieraví reportéri ju zachytili vo chvíľach, keď kráčala do schodov vo voľných kašmírových teplákoch púdrovej farby.

Práve to však nebola ideálna voľba – strih, farba, ale aj uhol, ako Lopezovú odfotili, jej prihral niekoľko centimetrov navyše v obvode a opticky to vyzeralo, že slávny tvarovaný zadoček nabral celkom slušné rozmery.

Herečka a speváčka Jennifer Lopez na...
Herečka a speváčka Jennifer Lopez na promozábere k filmu Nová šanca. Autor: SITA/AP, Rebecca Cabage

Ďalšie zábery z ulice však už ukazujú, že ide naozaj len o optickú ilúziu a momentku. Konieckoncov, takých má každý z nás určite zopár. V prípade Lopezovej je pomer aj tak väčšinou „nevyrovnaný“ – na jednu nepodarenú fotku stovky takých, kde vyzerá skrátka skvelo…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Lopez #paparazzi #zadok #pozadie #momentka #optická ilúzia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku