Nahá Meghan, Saganov rozchod aj missky - na toto ste v 2018 klikali najviac!

21.12.2018 15:00

So záverom roka sa blíži aj bilancovanie. Nechceme ho obísť ani my. Počas uplynulého roka ste navštevovali našu rubriku a čítali či klikali ostošesť. Čo vás zaujalo úplne najviac?

Katarína Saganová lákala čitateľov najviac.
Katarína Saganová lákala čitateľov najviac. Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

Zdá sa, že prím v roku 2018 vzali do svojich rúk členky britskej kráľovskej rodiny. Pozornosť stále púta vojvodkyňa Kate, ale veľký vzrast záujmu sme zaznamenali o vojvodkyňu Meghan – kedysi herečku Meghan Markleovú, ktorá sa v máji vydala za princa Harryho.

Zaujímavosťou však je, že do TOP 10 najčítannejších článkov v rubrike Koktail sa neprepracoval ten „svadobný“. Ťahákom bola správa o úniku nahých záberov vojvodkyne Meghan, ale tiež napríklad o „súboji štýlu“ oboch vojvodkýň počas tradičných osláv vo Veľkej Británii, kde sa rodina zhromažďuje na balkóne Buckinghamského paláca a zdraví poddaných. Pastelová garderóba Meghan aj Kate zlákala niekoľko desiatok tisíc našich čitateľov.

Na najvyššej priečke v roku 2018 sa však usadila domáca krása. Vôbec najčítannejší text roka je totiž o finalistkách súťaže krásy Miss Slovensko 2018. Ďalšia dva potom patria kauze roka, o ktorú sme sa delili s rubrikou Šport – rozchod cyklistu Petra Sagana s manželkou Katarínou.

Veľkým lákadlom pre čitateľov je stále aj móda – zaujímala najviac tá počas vyhlásenia cien OTO, ale tiež atmosféra a móda hostí na Plese v opere, ktorý sa konal začiatkom januára. A svoj dielik „slávy“ si v roku 2018 uchmatla aj moderátorka Jasmina Alagič, ktorá sa dala dokopy s raperom Rytmusom.

Aj tu nastal paradox, že medzi desiatku najčítannejších sa nedostal žiaden z textov o Jasmine a známom raperovi, ale správa o tom, čo si Alagič myslí o Dare Rolins, Rytmusovej bývalej.

Súboj pastelových vojvodkýň - vľavo Kate,...
Súboj pastelových vojvodkýň - vľavo Kate, vojvodkyňa z Cambridge, vpravo jej švagriná Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. Autor: SITA/AP, Frank Augstein

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #anketa #Miss Slovensko #Ples v opere #OTO #prehľad #Jasmína Alagič #Katarína Saganová #vojvodkyňa Meghan #najčítannejšie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnete pravidelne cvičiť, len tak dosiahnete nevídané úspechy s postavou.
Pracovné možnosti starostlivo...

+ Pravidelne berte lieky, ktoré máte určené od lekára, nezabúdajte na ne.
Čítajte akciové letáky, ušetríte...