Tajne zamilovaná do Keanu Reevesa? Sandra Bullock to povedala otvorene

22.12.2018 13:00

Dnes už to môže povedať nahlas. Na niekdajšieho filmového kolegu mala Keanu Reevesa mala herečka Sandra Bullock slabosť. Prezradila to v televíznej talk-šou.

Herečka Sandra Bullock prišla na premiéru filmu...
Herečka Sandra Bullock prišla na premiéru filmu Bird Box v šatách Martin Grant. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Dnes 54-ročná hviezda si s Reevesom zahrala v populárnom akčnom filme Nebezpečná rýchlosť. „Bolo pre mňa fakt náročné zostať vážna a seriózna,“ priznala sa Bullock moderátorke Ellen DeGeneresovej. „Pozrel by sa na mňa a ja som sa zostala nervózne usmievať,“ pokračovala vážne.

Zároveň v televíznom štúdiu prezradila, aký milý bol k nej herecký kolega, keď nakrúcali spomenutý film a mali pred sebou niekoľko náročných akčných scén.

„Moje šaty sa nejakým spôsobom neustále dvíhali hore. Tak som mu povedala, nech už urobíš čokoľvek, len ich udrž dolu. Celú tú kaskadérsku scénu na to myslel, bolo to strašne zlaté,“ komentovala Sandra Bullock.

S Reevesom sú dodnes priatelia, ale v televíznej šou tiež držiteľka Oscara prezradila, že nikdy spolu nerandili. „Bolo na mne niečo, čo sa mu nepáčilo. Preto to nikdy neviedlo k randeniu,“ poznamenala Bullock, ktorá nedávno predstavila novinku Bird Box.

#láska #film #nakrúcanie #Sandra Bullock #náklonnosť #Keanu Reeves
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...

+ Dnes budete mať ťažký deň, avšak na nikoho sa za to nevyhovárajte.
Neprezrádzajte tajomstvá, ktoré vám...