Juraj Bača má na Vianoce tajný plán

Herec Juraj Bača bude tráviť vianočné sviatky obklopený rodinou.

23.12.2018 08:00
Herec Juraj Bača sa počas príprav na film... Foto:
Herec a moderátor Juraj Bača.
debata

„Vianoce sú pre mňa jedným z mála dní, keď môžem byť s mojou rodinou. Cez deň mám jeden tajný plán a verím, že sa mi ho podarí splniť, od poobedia budem sviatkovať už len v kruhu mojich najbližších. Večeria sa u mňa a potom sa všetci presunieme k bratovi, kde už čakajú na deťúrence darčeky,” prezradil v rozhovore.

Priznal tiež, že najradšej spomína na Vianoce, keď ako malý dostal svoj prvý bicykel. „Všetky darčeky už boli rozbalené a zrazu otec zavrel obývačkové dvere, za ktorými sa ukrýval môj prvý „vážny“ bicykel. Zážitok to bol taký silný, že som do dvoch rokov jazdil slovenský, český a maďarský pohár v zjazde. Na jednom sústredení som bol dokonca vyhlásený za talent sezóny, taký to vo mne zanechalo dojem,” vyznal sa.

Pozrite si aj video, v ktorom Juraj bača hovorí o nakrúcaní filmu Amnestie

Čo sa vianočných darčekov týka, tento rok chce Bača staviť najmä na zážitky: „Nikdy nemám plán, čo kúpiť. Väčšinou sa motám po obchodoch a čakám, že ma niečo osloví, aj keď tento rok chcem rodine darovať zážitky. Určite je veľa hmotných vecí, ktoré by sa zišli, ale momentálne cítim, že nám najviac chýba spoločne strávený čas.”

S príchodom nového roku súvisí aj obzretie sa za tým starým, ktorý bol pre rodáka z Galanty plný výziev, nových zážitkov, ale najmä skúseností. „Rok 2018 bol neskutočne rýchly. Zarmútilo ma, že som trošička naivne veril v isté hodnoty v kruhoch, kde sa žiaľ nestretli s pochopením. Ale je to asi taká škola života. V novom roku ma čaká premiéra môjho prvého celovečerného filmu Amnestie, kde som si zahral hlavnú postavu,“ vyznal sa na záver herec známy divákom z rôznych televíznych projektov a divadelných dosiek.

debata chyba
Viac na túto tému: #rodina #Vianoce #sviatky #Juraj Bača
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Obmedzte konzumáciu údenín a tučného mäsa. Zaťažujete organizmus.
Rozumne si rozložte financie, aby ste...

+ Menšie zdravotné problémy by ste mohli mať s pohybovým aparátom.
Myslite na povinnosť podania daňového...