Žiadne darčeky, Ďurica už najkrajší dostal predčasne... viete, aký?

24.12.2018 10:55
Adam Ďurica
Spevák Adam Ďurica. Autor:

Slovenský spevák a hudobník Adam Ďurica zažije prvé Vianoce so synom Timotejom.

„Prvý raz budú Vianoce u nás rozšírené, naberie to grády, nová verzia rodiny. Strašne sa z toho teším, Timo je pre mňa najkrajší darček vôbec, doteraz tomu ani nerozumiem, takže sme sa s manželkou dohodli, že si už žiadne darčeky pod stromček nedávame. Najväčší dar pre nás bude, že si budeme môcť vychutnať Vianoce v trojici,“ poznamenal v rozhovore.

Na Štedrý večer populárny hudobník určite nevynechá premiéru novej rozprávky RTVS Vianočné želanie, ku ktorej spolu so Simou Martausovou nahrali novú verziu skladby Holubička so symfonickým orchestrom.

„Tá rozprávka je podľa mňa úžasná, sú v nej krásne zábery. Ja celkovo milujem rozprávky a k Vianociam rozprávky patria," konštatoval Ďurica.

"Aj taký Mrázik, všetky tie vianočné rozprávky sú krásne a dobré a nesú vždy nejaké posolstvo. Ešte aj ten Sám doma nesie v sebe dôležitý odkaz. Je síce sám a robí tam celý čas zle tým zlodejom, no vlastne je to o dobre, láske a rodine a to je podstatné. Alebo takí Griswoldovci. Cestujú po svete a potom majú Vianoce. Nič im nevyjde, ale rodina drží pokope…,“ vymenoval Ďurica.

#Vianoce #syn #rozprávky #rodina #Adam Ďurica
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Odteraz vás konečne začne prenasledovať šťastie.
V práci si môžete vyberať, preto určite nekonajte...

+ Neznepríjemňujte deň všetkým okolo seba ak ho máte zlý vy.
Pozor na internet, ani sa nenazdáte a budete...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk