Jennifer Lawrence navštívila choré deti v nemocnici

27.12.2018 12:00
Herečka Jennifer Lawrence predstavila v Londýne...
Herečka Jennifer Lawrence na archívnom zábere. Autor: ,

Americká herečka Jennifer Lawrence navštívila choré deti v nemocnici. Do Norton Children’s Hospital v jej rodnom meste Louisville v štáte Kentucky zavítala na Štedrý deň.

Dvadsaťosemročná umelkyňa sa zastavila na onkologickom oddelení a na jednotke intenzívnej starostlivosti. Nemocnica za návštevu herečke verejne poďakovala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kde zverejnila aj snímku ako pózuje so skupinkou dospelých.

Na sociálnej sieti Facebook zase zverejnil fotky z návštevy Lawrence program Toys for Tots jednotiek námornej pechoty v Louisville. Na jednej z nich sa herečka rozpráva s dievčaťom, ktoré je v nemocnici od júla a čoskoro ho prepustia. Herečka a jej rodina v spolupráci s programom počas návštevy rozdávali deťom hračky.

Lawrence navštevuje detskú nemocnicu v Louisville v čase Vianoc pravidelne od roku 2013. Vlani nemocnica na službe Instagram podotkla, že jej návštevy sa už „stali tradíciou“.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#návšteva #nemocnica #Jennifer Lawrence #Vianoce
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnete pravidelne cvičiť, len tak dosiahnete nevídané úspechy s postavou.
Pracovné možnosti starostlivo...

+ Ak ste požili alkohol najlepšie rozhodnutie bude zavolať si taxi, nešoférujte.
Finančné možnosti sa...