Aha, aký fešák! Brat vojvodkyne Kate zhodil tričko a vyrazil za športom

01.01.2019 12:30

Štíhlou postavičkou ohuruje vojvodkyňa Kate počas oficiálnych podujatí pravidelne.

Lásku k športu zdedila po rodičoch nielen ona, ale aj jej mladšia sestra Pippa a ich brat James Middleton (31). Nie je ničím výnimočným zahliadnuť práve Pippu či Jamesa v okamihoch, kedy sa oddávajú športu. Pippa napríklad pravidelne bicykluje či behá po uliciach Londýna. A nezaostáva ani pohľadný James.

Spencer Matthews a  James Middleton (v strede)...
Spencer Matthews a James Middleton (v strede) počas dovolenky v Karibiku. Autor: Profimedia

Aktuálne si vychutnáva dovolenku v Karibiku, na celebritami vyhľadávanom Ostrove svätého Bartolomeja. A práve tu ho, v spoločnosti kamaráta Spencera Matthewsa, zachytili objektívy pri bežeckom tréningu. Otec Spencera Matthewsa na ostrove vlastní luxusný hotel a mladíci si tak práve na toto krásne miesto vyrazili, aby zabudli na európsku zimu. Na ostrove aktuálne dovolenkuje aj Pippa Middleton spolu so synom, ktorého otcom je brat Spencera Matthewsa (30), James.

Fešní tridsiatnici zhodili tričká a takto naľahko, len v čiernych šortkách, dávali svojim telám zabrať. Peknou a vyšportovanou postavou sa tak nechvália len sestry Middletonové, ale bezpochyby aj ich brat James.

Pippa Middleton, jej brat James Middleton (v...
Pippa Middleton, jej brat James Middleton (v popredí) a jej manžel James Matthews. Autor: SITA/AP, Ian West

Rodina Matthewsovcov vlastní na ostrove hotel Eden Rock, ktorý je vyhľadávaným útočiskom hollywoodskych hviezd. Dovolenkovali v ňom napríklad Elton John, Brad Pitt či Leonardo DiCaprio – cena za noc je poriadne vysoká – 25 000 libier.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Karibik #James Middleton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku