Na svete začína byť opäť pekne, teší sa po ťažkom období Lenka Filipová

02.01.2019 08:10
Lenka Filipová
Speváčka Lenka Filipová. Autor:

Po prekonaných zdravotných problémoch sa obľúbená česká speváčka znova teší zo života.

„Tento rok bol super, na rozdiel od tých dvoch predchádzajúcich. Keď to porovnám, tak to je ‚nebe a dudy‘. Keď mi to vesmír vracal, čo som si musela prežiť, tento rok bol už v plnej poľnej, kde tou muzikou a peknými pocitmi žijem. Viac som sa sústreďovala na seba, začala som si meniť energie, kde iné priťahujem, mám okolo seba iných ľudí, veľa ľudí, ktorí už odišli, sa mi opäť vracia. Takže som obklopená skvelými ľuďmi ako v práci, tak aj v súkromí. Všetko je v poriadku a opäť to začína byť pekné na tomto svete,“ uviedla po prekonaných zdravotných problémoch charizmatická speváčka a hudobníčka Lenka Filipová.

V závere roka 2018 vydala Filipová nový štúdiový album Oppidum. Novinka ponúka 12 piesní, ktoré oživujú príbehy z keltskej minulosti.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#problémy #choroba #zdravie #Lenka Filipová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...

+ Nečakane sa prejaví alergia na lieky, ktoré ste doteraz bežne užívali.
Nakupujte, letné výpredaje sú v...