Len sa naňho pozrite! Pippa Middleton v karibskom raji syna neskrýva

02.01.2019 10:00

Mladšia sestra vojvodkyne Kate si vychutnáva rodinnú dovolenku, syna Arthura má stále pri sebe.

Pippa Matthews Middleton dovolenkuje spolu so svojou aj manželovou rodinou na karibskom Ostrove svätého Bartolomeja. A nechýva ani jej syn Arthur, ktorého mladšia sestra vojvodkyne Kate priviedla na svet 15. septembra. Spokojná mamička Pippa Matthews Middleton (35) sa so synom v náručí prechádzala po ostrove a vychutnávala si slnečné počasie. Počas prechádzky ju obklopovalo niekoľko členov rodiny, po jej boku bol aj jej manžel James Matthews.

Pippa Middleton a jej manžel  James Matthews na...
Pippa Middleton a jej manžel James Matthews na prechádzke so synom na Ostrove svätého Bartolomeja. Autor: Profimedia

Práve rodina jej manžela vlastní na spomínanom ostrove luxusný hotel Eden Rock, ktorý je vyhľadávaným útočiskom hollywoodskych hviezd. Dovolenkovali v ňom napríklad Elton John, Brad Pitt či Leonardo DiCaprio – cena za noc je poriadne vysoká – 25 000 libier.

Sympatická Pippa mala na sebe ľahký biely top a modré džínsy, jej syn mal oblečené bledomodré farby a v náručí mamy pokojne oddychoval.

Pippa Matthews Middleton rodila v súkromnej pôrodnici Lindo Wing v londýnskej nemocnici svätej Márie. Dopriala si tak rovnaký luxus ako jej sestra, manželka princa Williama, ktorá svoje tri deti takisto porodila na tomto mieste.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#syn #Pippa Middleton #Karibik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite jesť zeleninu a ovocie, vitamíny z nich vášmu telu môžu len prospieť.
Nedávajte späť to, čo...

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...