Len sa naňho pozrite! Pippa Middleton v karibskom raji syna neskrýva

Mladšia sestra vojvodkyne Kate si vychutnáva rodinnú dovolenku, syna Arthura má stále pri sebe.

02.01.2019 10:00
debata (2)

Pippa Matthews Middleton dovolenkuje spolu so svojou aj manželovou rodinou na karibskom Ostrove svätého Bartolomeja. A nechýva ani jej syn Arthur, ktorého mladšia sestra vojvodkyne Kate priviedla na svet 15. septembra. Spokojná mamička Pippa Matthews Middleton (35) sa so synom v náručí prechádzala po ostrove a vychutnávala si slnečné počasie. Počas prechádzky ju obklopovalo niekoľko členov rodiny, po jej boku bol aj jej manžel James Matthews.

Pippa Middleton a jej manžel  James Matthews na... Foto: Profimedia
Pippa Middleton Pippa Middleton a jej manžel James Matthews na prechádzke so synom na Ostrove svätého Bartolomeja.

Práve rodina jej manžela vlastní na spomínanom ostrove luxusný hotel Eden Rock, ktorý je vyhľadávaným útočiskom hollywoodskych hviezd. Dovolenkovali v ňom napríklad Elton John, Brad Pitt či Leonardo DiCaprio – cena za noc je poriadne vysoká – 25 000 libier.

Sympatická Pippa mala na sebe ľahký biely top a modré džínsy, jej syn mal oblečené bledomodré farby a v náručí mamy pokojne oddychoval.

Pippa Matthews Middleton rodila v súkromnej pôrodnici Lindo Wing v londýnskej nemocnici svätej Márie. Dopriala si tak rovnaký luxus ako jej sestra, manželka princa Williama, ktorá svoje tri deti takisto porodila na tomto mieste.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #syn #Pippa Middleton #Karibik

+ Na päty sa vám bude lepiť smola a budete mať pocit, že všetko ide dolu vodou.
V práci sa vám bude dariť ako...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...