Meghan Trainor sa nevie dočkať, kedy sa stane mamou

06.01.2019 14:18
Daryl Sabara a jeho snúbenica - speváčka Meghan...
Daryl Sabara a speváčka Meghan Trainor. Autor: ,

Dvadsaťpäťročná rodáčka z Nantucketu v štáte Massachusetts je podľa svojich slov pripravená na tehotenstvo.

„Ak by sme to mohli urobiť ako chceme, teraz by sme určite čakali dieťa. Chcem deti,“ vyjadrila sa pre magazín People.

Trainor a jej o rok starší manžel, herec Daryl Sabara sú, ako tvrdí, plní vzrušenia, keď ide o tehotenstvo. „Obaja neustále pozeráme na YouTube videá s deťmi a lekcie, ako napríklad ‘Ako sa postarať o nemluvňa’. Každý deň sa na to pripravujeme,“ prezradila.

Aj napriek tomu, že s manželom chcú obaja deti, interpretka s rodičovstvom plánuje ešte počkať do turné k jej tretej štúdiovke Treat Myself. Tú plánuje uviesť na trh tento rok. „Najprv budem mať turné k tomuto albumu, potom o tom začnem premýšľať,“ dodala.

Speváčka sa s hercom stretla v roku 2014 na večierku v Los Angeles. Randiť začali o dva roky neskôr vďaka ich spoločnej priateľke Chloë Grace Moretz. Dvojica sa zasnúbila v decembri 2017 a vlani 22. decembra sa zosobášili.

Meghan Trainor začala písať piesne už ako jedenásťročná. V roku 2009 vydala nezávislý eponymný album a o dva roky k nemu pribudli nahrávky I'll Sing With You a Only 17. Skutočne ju však preslávil až singel All About That Bass z prvej oficiálnej štúdiovky Title, ktorá vyšla v januári 2015. Z nej pochádzajú aj single Lips Are Movin, Dear Future Husband a Like I'm Gonna Lose You. Vďaka spomínanej skladbe All About That Bass si na konto pripísala dve Billboard Music Awards a v roku 2016 dostala Grammy pre nováčika roka. V máji 2016 vydala druhú štúdiovku Thank You.

#Meghan Trainor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko čo si prajete sa vám raz splní, máte sa na čo tešiť.
Vzdelávajte sa vo všetkom čo vás zaujíma,...

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...