Pri červenej farbe sa Meghan už jeden trapas podaril! Ako dopadla tento raz?

14.01.2019 15:33
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor:

Už minulý týždeň odštartovali oficiálne povinnosti vojvodkyne Meghan jej návštevou charitatívnej organizácie Smart Works v jednej z londýnskych štvtí.

Na svojom looku si nechala naozaj záležať a pred fotografov predstúpila v niekoľkotisícovom outfite. Hnedú a čiernu farbu tento raz nechala doma a na druhý oficiálny termín dorazila v žiarivých farbách. A nebola sama, tento raz ju sprevádzal aj jej manžel, princ Harry. Dvojica sa objavila v Birkenheade, kde si pozrela sochu básnika Wilfreda Owena, ktorú mu odhalili v novembri.

Princ Harry a Meghan na návšteve v  Birkenheade.
Princ Harry a Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor: Reuters

Ako inak, čakali na nich desiatky nadšených fanúšikov, na ktorých si manželia našli čas. Vojvodkyňu Meghan čakajúce deti obdarovali plyšovými hračkami a kvetmi, zvlášť ju potešil veľký hnedý medveď, ktorý si z ich rúk s úsmevom prevzala.

Princ
		Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve
		v...
Vojvodkyňa
		Meghan na návšteve v
		Birkenheade.
+3Princ Harry a Meghan na
		návšteve v 
		Birkenheade.

37-ročná Meghan pyšne predviedla svoje tehotenské bruško, ktoré sa zaobľuje čoraz viac – prvé dieťa manželov, ktorí sa pred oltár postavili v máji 2018, by malo prísť na svet v apríli.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor: Reuters

Na oficiálu návštevu vojvodkyňa zvolila žiarivé farby – pred vetrom ju chránil červený kabát kanadskej značky Sentaler v hodnote 1 085 libier. Rovnaký kabát, len v inej farbe, sme na nej videli už počas návštevy v Sandringhame. Pod červeným kabátom mala oblečené fialové šaty značky Babaton za 107 libier, drahým kúskom bola jej hnedá kabelka Gabriela Hears za takmer 1 700 libier.

Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga.
Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga. Autor: Reuters, POOL

Po výraznej červenej farbe Meghan nesiaha často. Objavila sa v nej počas jesennej návštevy v Tonge, kedy sa jej však pri tejto žiarivej voľbe podaril mierny „trapas“. Spod výrazných šiat značky Self-Portrait jej vytŕčala cenovka. Tento raz sa jej červená variácia podarila bez zaváhania.

Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do...
Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga. Na šatách značky Self-Portrait bola ešte cenovka. Autor: Reuters, PHIL NOBLE

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #princ Harry #Birkenhead
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Skúste začať hrať s partnerkou loptové hry, vylepší vám to vzťah aj kondíciu.
Nezničte všetko, čo ste si...

+ Niektoré udalosti nedokážete ovplyvniť, preto ich jednoducho nechajte tak.
Teraz využijete znalosti...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk