Skúsila predávať drogy, skončila pri striptíze! Mladosť tejto hviezdy šokuje

17.01.2019 09:00
Amber Rose na archívnom zábere z decembra 2018.
Amber Rose na archívnom zábere z decembra 2018. Autor: ,

Má za sebou minulosť striptérky a nielen to! Americká celebrita Amber Rose sa priznala aj k ďalšiemu pikantnému tajomstvo. Tentoraz až za hranicou zákona.

„Zvyčajne to ľuďom nehovorím, ale kedysi som skúšala predávať crack v okolí nášho domu,“ uviedla 35-ročná hviezda internetu, modelka a moderátorka v rádiovom podcaste.

„Nemyslím si, že ľudia skutočne rozumejú, v akom prostredí som to vlastne vyrastala a akými sra..mi som si musela prejsť,“ pokračovala 35-ročná Amber Rose. „Môj život nebol nikdy jednoduchý. Ale prinútil ma ísť až na hranicu mojich možností, aby som uživila moju rodinu,“ dodala ešte bývalá partnerka rapera Kanye Westa.

Rose sa však tiež priznala, že ako dílerka drog veľmi úspešná nebola. Vlastne skončila ešte skôr, ako poriadne začala. „Povedali mi, že som dievča a že ma okradnú alebo mi urobia niečo zlé. Vraj som bola príliš pekná na takú robotu. Takže sa to nikdy neudialo,“ vysvetlila celebrita, ktorá sa údajne po tomto „odmietnutí“ stala striptérkou.

„Spravila som to ako veľmi mladá a bolo to len moje rozhodnutie. Nikto z rodiny ma do toho nedotlačil,“ uviedla ešte matka syna Sebastiana, ktorého otcom je raper Wiz Khalifa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #striptíz #kariéra #rodina #drogy #Amber Rose
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po zdravotnej stránke nečakajte nič výnimočné, výsledky dopadnú dobre.
Nemusíte mať vo všetkom posledné...

+ Zdravotne na tom budete veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Doprajte si veci, ktoré ste si doteraz...