Výrazná Meghan? Vojvodkyňa Kate s odvetou dlho nečakala

16.01.2019 16:47
vojvodkyńa kate
Vojvodkyňa Kate zavítala na návštevu Kráľovskej opery. Na sebe má kostým Oscar de la Renta v hodnote 2 700 libier. Autor:

Členovia kráľovskej rodiny už naplno zarezávajú a plnia si svoje povinnosti na verejnosti. Zvlášť sledované, celkom prirodzene, sú najmä vojvodkyne Kate a Meghan.

Práve Meghan v pondelok príjemne prekvapila, keď na návštevu Birkenheadu zvolila veľmi sviežu kombináciu farieb. Po boku manžela, princa Harryho, zažiarila v červeno-fialovom outfite. Práve ona pritom častejšie siaha po tlmenejších a menej „krikľavých“ tónoch, medzi jej top farby, v ktorých sa najčastejšie na verejnosti ukazuje, patrí čierna, hnedá, béžová či modrá.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor: Reuters

Rovnako výrazná však dokáže byť aj trojnásobná mama, vojvodkyňa Kate. V stredu zavítala so širokým úsmevom na návštevu kostymérne Kráľovskej opery v Londýne. A na ulici či v priestoroch opery bola neprehliadnuteľná. Zvolila výrazný fialový kostým značky Oscar de la Renta v hodnote 2 700 libier. Ako u manželky princa Williama vidíme často, aj tento kúsok dostal prívlastok – recyklovaný. Kate ho mala na sebe už v roku 2017, kedy sa zúčastnila na konferencii za duševné zdravie.

Vojvodkyňa Kate zavítala na návštevu Kráľovskej...
Vojvodkyňa Kate zavítala na návštevu Kráľovskej opery. Na sebe má kostým Oscar de la Renta v hodnote 2 700 libier. Autor: Reuters

Vojvodkyňa siahla po tejto výraznej farbe len dva dni potom, ako sa vo fialových šatách ukázala na verejnosti Meghan – tá ich schovala pod červený kabát, ich farba však bola veľmi podobná tej, ktorou žiaril kostým vojvodkyne Kate.

Vojvodkyňa Kate
		zavítala na návštevu
		Kráľovskej...
Vojvodkyňa Kate
		zavítala na návštevu
		Kráľovskej...
+2Vojvodkyňa Kate
		zavítala na návštevu
		Kráľovskej...
Princ
		Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve
		v...
Vojvodkyňa
		Meghan na návšteve v
		Birkenheade.
+3Princ Harry a Meghan na
		návšteve v 
		Birkenheade.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku