Rozdiel 10 rokov: Jessica Simpson odhalila nohy, to sa budete veru diviť!

Možno ste aj vy zachytili, že sa na sociálnych sieťach začali množiť zábery tzv. "10 years challenge" - teda dve fotografie danej osoby, jedna aktuálna a druhá stará desať rokov. Speváčka Jessica Simpson má v jej prípade zmysel pre humor.

19.01.2019 10:30
debata
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#tenyearchallenge

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Simpson (@jessicasimpson),

Kým väčšina ľudí na sociálnych sieťach vyberá zábery, na ktorých vyzerajú dobre a príťažlivo, americká speváčka a herečka si vystrelila na vlastný účet. Na svojom Instagrame zverejnila záber lýtok. Áno, čítate správne lýtok.

Kým záber vľavo zobrazuje jej vyšportované opálené nohy v sandálikoch na klinovom podpätku, záber vpravo zachytáva jej výrazne opuchnutú nohu v súčasnosti. Dôvodom je totiž tretie tehotenstvo a opúchanie končatín ako to už pri gravidite býva.

Tehotná speváčka a dizajnérka Jessica Simpson... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Jessica Simpson Tehotná speváčka a dizajnérka Jessica Simpson na akcii FFANY Shoes on Sale v New Yorku.

Simpson záberom na svoju opuchnutú nohu prekvapila verejnosť pred vyše týždňom, keď na sociálnej sieti zverejnila fotografiu aj s prosbou o pomoc. Pod jej odkazom sa začali množiť rady od užívateľov, ale aj humorné komentáre a príspevky.

Jessica Simpson je momentálne tehotná s tretím potomkom. S manželom Ericom Johnsonom už vychovávajú syna Knuta a dcérku Maxwell.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jessica Simpson #desať rokov #výzva #roky #opuch #rozdiel #noha