Chris Pratt oslávil zásnuby s Arnieho dcérou! Nechýbal ani jeho syn

21.01.2019 00:00
Herec Chris Pratt na premiére Jurského parku...
Herec Chris Pratt na archívnom zábere. Autor: ,

Správy o tom, že herec Chris Pratt sa zasnúbil s Katherine Schwarzeneggerovou po polroku randenia, prekvapili verejnosť. Pratta však dobre prijala aj rodina budúcej nevesty.

Ako informovali americké médiá, dvojica oslávila nedávne zásnuby veľkou rodinnou večerou, na ktorej nechýbali blízki Katherine, ale aj Prattov syn Jack. Toho má z manželstva s komičkou Annou Farisovou.

Ako tvrdí zdroj, ktorý cituje magazín People, šesťročný Jack je od počiatku dôležitým prvkom v procese randenia a stretávania sa známej dvojice.

„Jack je veľkou súčasťou Chrisovho privátneho života od prvej chvíle. A Katherine neprekáža randiť s Chrisom tak, že to zahŕňa aj detské aktivity, ako je návšteva Disneylandu alebo návšteva detského ihriska,“ uviedol zdroj. „Katherine je ako veľké dieťa a miluje hrať sa s Jackom. A veľmi jej imponuje, že Chris je otec,“ dodal ešte zdroj.

Herec Pratt, ktorého preslávilo najmä účinkovanie v projekte Strážcovia galaxie, požiadal o ruku dcéru známeho herca a bývalého senátora Arnolda Schwarzeneggera minulý týždeň. K zásnubám mu gratulovala aj jeho bývalá partnerka Anna Faris.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#syn #rande #zásnuby #oslava #Chris Pratt #Katherine Schwarzenegger
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku