Podozrenie zo znásilnenia! Chrisa Browna v Paríži zatkli

22.01.2019 17:00
Chris Brown
Spevák Chris Brown. Autor: ,

Polícia v Paríži v pondelok zatkla amerického speváka Chrisa Browna potom, čo na neho 24-ročná žena podala trestné oznámenie pre údajné znásilnenie.

Správu ako prvý priniesol francúzsky časopis Closer, následne ju s odvolaním sa na zdroje vo francúzskej justícii potvrdili svetové tlačové agentúry.

Podľa mladej ženy k znásilneniu došlo v Brownovom apartmáne v hoteli Le Mandarin Oriental. Zneužil ju vraj aj jeden zo spevákových priateľov a Brownov telesný strážca. Spoločne s americkou hviezdou boli v pondelok zadržané aj ďalšie dve osoby, informujú agentúry AP a Reuters.

Brown bol podľa agentúry AFP v utorok napoludnie stále vo väzbe, zatiaľ, čo vyšetrovatelia skúmajú trestné oznámenie. Do dvoch dní musia 29-ročného rapera prepustiť alebo vzniesť predbežné obvinenie. Podľa AP by spevák mohol byť okrem znásilnenia obvinený aj z drogových prečinov. AP pripomína, že 29-ročný spevák mal už v minulosti problémy so zákonom. V roku 2009 sa priznal k fyzickému napadnutiu svojej vtedajšej priateľky, speváčky Rihanny. Dostal za to päťročný podmienečný trest.

#Chris Brown #znásilnenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte pravidelné návštevy u lekára, mohli by ste nato doplatiť.
Všetko lepšie zvládnete v tíme...

+ Nič neskončí len tak, začnite sa snažiť omnoho viac.
Urobte všetko preto aby ste potešili svoju polovičku,...